Alan Durier: ühiskond muutub, oleme manipuleeritavad

Alan Durier: ühiskond muutub, oleme manipuleeritavad

Tere, minu kallid lugejad! Olen viimasel ajal kuulnud nii palju huvitavat, mida olete saatnud mulle. Tahtsin teid julgustada rääkimaks oma lugusid ikka rohkem. Tuleb välja, et enamus ei julge mulle kirjutada, aga kordan veel, et häbeneda pole siiski midagi. Pigem on ulmekirjandus tõde kui hullus. Teie müstilised lood küsivad selgitust ja mina proovin neile vastused leida. Hakkan teile aja jooksul rohkem keskenduma. Soovisin küsida teilt kommentaaride kaudu jututeemasid, millest sooviksite rohkem kuulda. Ärge kartke kirjutada. Meil on veel nii paljudest asjadest rääkida. Kas soovite kuulda edasipidi eneseabiga seotud lugusid, või soovite lugeda midagi märksa tumedamat, mis oleks seotud vaimumaailmaga, UFO-de ja muu taolisega. Kui soovite aga kuulda rohkem valgustamisest ja meiega toimuvatest 2012. aasta muudatustest, siis palun – kirjutage kommentaaridesse oma soov, mida tahaksite, et ma järgmine kord räägiksin.   Loodetavasti enamus taipab, et midagi meie praeguses ühiskonnas ei klapi. Te võite mõelda, et elu läheb edasi nagu alati, kuid pange tähele, et selline ütlus nagu “vanasti oli rohi rohelisem ja päike kollasem” on täiesti õige. Meie elu muutub kogu aeg. Kuid enamus teist märkab isegi, et suurim muutus on toimunud meie endi ümber ühiskonnas.

Tere, minu kallid lugejad!

Olen viimasel ajal kuulnud nii palju huvitavat, mida olete saatnud mulle. Tahtsin teid julgustada rääkimaks oma lugusid ikka rohkem. Tuleb välja, et enamus ei julge mulle kirjutada, aga kordan veel, et häbeneda pole siiski midagi. Pigem on ulmekirjandus tõde kui hullus. Teie müstilised lood küsivad selgitust ja mina proovin neile vastused leida.

Hakkan teile aja jooksul rohkem keskenduma. Soovisin küsida teilt kommentaaride kaudu jututeemasid, millest sooviksite rohkem kuulda. Ärge kartke kirjutada. Meil on veel nii paljudest asjadest rääkida. Kas soovite kuulda edasipidi eneseabiga seotud lugusid, või soovite lugeda midagi märksa tumedamat, mis oleks seotud vaimumaailmaga, UFO-de ja muu taolisega. Kui soovite aga kuulda rohkem valgustamisest ja meiega toimuvatest 2012. aasta muudatustest, siis palun – kirjutage kommentaaridesse oma soov, mida tahaksite, et ma järgmine kord räägiksin.

Loodetavasti enamus taipab, et midagi meie praeguses ühiskonnas ei klapi. Te võite mõelda, et elu läheb edasi nagu alati, kuid pange tähele, et selline ütlus nagu ” vanasti oli rohi rohelisem ja päike kollasem ” on täiesti õige. Meie elu muutub kogu aeg. Kuid enamus teist märkab isegi, et suurim muutus on toimunud meie endi ümber ühiskonnas.

Palun ärgake üles sellest süngest reaalsusest, mida Lucifer isiklikult on planeerinud. Saatan kui isik pole mingi ulmeline tegelaskuju, mida arvate olevat. Luciferi võib võtta peaagu samamoodi nagu Jeesust. Lucifer eksiteerib kõrgemal vibratsiooni sagedusel. See, et inimesed midagi ei näe, ei tähenda, et seda ei eksisteeriks. Võtkem näiteks raadio, mis mängib teile kindlal sagedusel olevat raadiokanalit. Te olete harjunud kuulama seda kanalit, kuid see ei tähenda, et ei eksisteeriks samal hetkel teistel sagedustel teisi raadiokanaleid. Nii lihtne seda mõista ongi. Meie universumis eksisteerivad erinevad sagedused. Deemonid on leidnud võimalused manipuleerida ühelt sageduselt teisi sagedusi. Nad kasutavad selleks teatud gruppe ja inimesi. Miks muidu olete märganud, et kuulsad ja mõjuvõimsad inimesed on üle võetud. Need, kes teavad reptiilide maailma kohta, need mõistavad. Paljud seda teemat veel ei hooma.

Lucifer eksiteerib meile nähtamatus maailmas – ta eksiteerib kõrgemal sagedusel. Tema eesmärk on luua oma reaalsus. Ta soovib universaalsete seaduste järgi eksisteerivaid olendeid, ehk siis peamiselt meid kui inimesi – eemaldada universaalsest allikast. Ta on seda juba proovinud teha mõned korrad, kuid see ei ole õnnestunud. Marsil oli kunagi samasugune elu nagu seda on praegu meie planeedil maa (Terra). Tänu Luciferi mässule ehk atentaadile luua oma reaalsus – masside kontrollimine jne, juhtus Marsiga erinevad katastroofid ja tekkisid kaosed – planeet hävis. 

Nüüd üritab Lucifer manipuleerida läbi eliitide ja valitsuse meiega sellel planeedil. Meid on palju. Kuidas kontrollida masse? No teate isegi vastust. Mille nimel me elame? Haridus – töökoht – raha. Kaua me elame? Mis me eluga peale hakkame? Kuhu me jõuame? Kes me oleme? Te ei tea seda ja põhjus lihtne, kui te teaksite, kes te olete ja kust te pärineksite, siis tekiksid massilised ülestõusud ja muutused. Valitsuse eesmärk on masse kontrollida. Nad ei soovi, et inimesed ise hakkama saaksid. Nad kontrollivad meid kui lambaid. See on nii alati olnud. Loodan, et saate sellest isegi aru. Olen näinud oma elus ainult negatiivseid olendeid ja kohtunud tulnukatega, kes tundusid vaenulikud. Olen ma kunagi kohtunud mõne valgusolendiga, ingliga? EI! Ma olen alati ihaldatud olnud just deemonite poolt. Siiski ma leian jõudu teile rääkida sellest kõigest – teid valgustada sellest, mis meiega toimub. Ma ei saa selle eest raha, samuti ei otsi ma kuulsust, tunnen lihtsalt, et kui keegi seda ei jaga, siis ka midagi ei muutu! Mitte kunagi! Ma olen olemas teie jaoks – loomulikult elame me kõik hetkeste reeglite järgi, sest toit peab olema laual ja elada on ju vaja. Minu tegevusala on peamiselt internetiturg ja praegu tegelen ma sellega, et saaksin tuua rohelise energia inimesteni.

Deemonid manipuleerivad minuga. Viimasel ajal ei saa Alan Durier magada, sest teda on tabanud manipulatsioonid läbi une. Minu nõrgad kohad on nüüd saatanale teada. On veel palju muud halba juhtunud, kuid siiski olen ma siin teiega ja üritan teid valgustada. Teadvustage, kes te olete, saage aru, et me oleme hingelt väga tugevad – üheskoos suudaksime kõigele vastu hakkata. Leidke oma valguseallikas.

See jutt on kõigile, kes on uurinud rohkem 2012. aasta lõpu muutuste kohta. Kui kõik läheb nii nagu väidetakse, siis saadetakse maale suurel hulgal uut energiat, mis aktiveerib meie 7 tšakrat korraga ja me omandame “jumalikud” võimed. Paljud meist jäävad maha, sest nad ei teadvusta endale selliseid asju. Siiski on meil kõigil olemas kaitseinglid, kes meid juhatavad siin elus. Mina juba ainuüksi olen teiega ja kirjutan kõike, mis mulle pähe tuleb, sest saan tuge kusagilt kõrgemalt. Keegi siiski on mind valvamas ja juhendamas. Niisamuti on see ingel olemas ka teie kõrval.

Kui meie teadvuses tõuseks uudishimu, oleks see meie päästetee. Siin universumis on nii palju saladusi, mida me ei tea. Suhelge positiivselt, olge optimistlikud ja elurõõmsad. Sest kui võtame omaks negatiivsuse, skeptilisuse ja realistlikud maailmavaated, siis mis see meile annab? Läheb tuju paremaks, kui kuulda realistlikke eluvaateid? See on vale, see ei anna midagi. Lootus ja usk on see, mis päästab, uskuge ikka ja alati paremasse ellu! 

Kommentaaridesse ootan teie soove, millest soovite, et kirjutan järgmine kord. Jagage neid teadmisi ja rääkige inimestele edasi. Palju lugemist on ka uudiseportaalis siin, armastust ja positiivsust teile kõigile! 

Kui Teil on kogemusi ufode, tulnukate, vaimudega ja paranormaalsete nähtustega, siis ootan Teie kirju oma e-mailile alan@hingemaailm.com või facebooki Alan Durier. Soovin teie küsimustele vastata ning teid valgustada. Keskendun sellele praegu nii palju kui võimalik. Saadan Teile kõigile eneseusku, head olemist, positiivsust ning armastust!

 

 Alan Durier