Astroloog Triin Tobber hoiatab – varjutatud maikuu

Astroloog Triin Tobber hoiatab – varjutatud maikuu

Maikuu on sel aastal nii varjutatud, et siia mahub kohe korraga nii päikesevarjutus kui ka kuuvarjutus.   

Maikuu on sel aastal nii varjutatud, et siia mahub kohe korraga nii päikesevarjutus kui ka kuuvarjutus. 


Päikesevarjutuses leiab aset 10. mail Sõnnis ja sellega tulevad päevakorda sellised teemad nagu liigne kulutamine ja naudingutele järeleandmine, vastuseis muutuste suhtes ja soov kinni hoida sellest, mis juba olemas on. Valikuid tehes lähtutakse materiaalsest kasust ja oma arvamusest ei ole kerge taganeda. 

Päikesevarjutus meenutab oma mõjult noorkuud, kuid on mitmeid kordi tugevam. Seega võiks teda tõeliseks turbo-noorkuuks nimetada, sest annab avapaugu ettevõtmistele, mis seotud just raha, armastuse, kunsti, ilu, aianduse, käsitöö, ehituse ja muu sellisega, millel on käegakatsutav tulemus ja praktiline või esteetiline väärtus. Ometi ei tasuks ajastada selleks päevaks midagi väga olulist, sest varjutused on oma vägevuses sageli ettearvamatu jõuga. Sel ajal alguse saanud protsessi on raske hiljem muuta, seega peaks olema väga ettevaatlik nii sõnades kui ka tegudes. Kõik liigub kuidagi kiiremini ja nii mitmedki asjad tulevad sel ajal avalikuks – kes teatab muudatusest tööl, kes abiellumisest, lahkuminekust või lapse sünnist, kes kolib või otsustab osta midagi suurt jne. Nende sündmuste puhul tekib natuke ettemääratuse tunne.

Suuremaid muudatusi võiks 10. mai päikesevarjutus esile kutsuda nende inimeste elus, kelle päikesemärgiks on Sõnn. Neitsite ja Kaljukitsede tegemistele aitab ta kindlasti samuti kaasa, luues uusi võimalusi arenguks. Problemaatilisem on olukord Skorpionite, Veevalajate ja Lõvide puhul. Ka nende elus on muutusi, kuid läbimurdeni jõutakse läbi raskuste. Selleks, et mäkke tõusta, pead enne läbi oru kõndima.

Kuid päikesevarjutuse mõju ei saa määratleda vaid päikesemärgi järgi. Küllap oled kuulnud, et teised taevakehad võivad asetseda mõnes teises märgis ja näiteks kui armastuse planeet Veenus peaks asuma Sõnnis, võib maikuu päikesevarjutusega kaasneda sinus elus olulisi muudatusi seoses armastuse või finantsidega. Kui soovid teada, kas päikesevarjutus võiks aktiveerida sinu tundeelu, füüsilist aktiivsust, reisihimu, vabadust või midagi muud, siis vaata järele minu raamatust “Sünnikaardi saladused” kus astesevad sinu Kuu, Merkuur, Veenus, Marss ja teised planeedid. Ka nende puhul kehtib sama skeem mis päikesemärkide puhul – eriti tugev on mõju Sõnni ja ka Skorpioni puhul (viimase puhul veidi raskem), harmoonia tekib Neitsi ja Kaljukitsega, väljakutseid esineb Veevalaja ja Lõvi puhul. 

25. mai kuuvarjutus ehk turbo-täiskuu leiab aset Amburis. Kindlasti oleks siis ülim aeg anda oma suvistele reisiplaanidele viimane lihv. Nii kange tahtmine on rutiinist välja rabeleda, teha midagi põnevat. Astu sissetallatud rajalt kõrvale ja anna seiklustele võimalus! Kui muidu kaldud pigem melanhooliasse, võid avastada, kuidas sel ajal tuleb sinusse rohkem entusiasmi ja kõik on kuidagi lootusrikkam. Kuuvarjutus võib olla ka kulminatsiooniks mõnes muus silmaringi laiendamisega seotud alas – näiteks võib see tähistada õpingute lõppu või plaani alustada uutega. Otseselt kuuvarjutuse päeval ei tasuks minna vaatama esmakordselt uut korterit ega ka reisi osta, sest kiusatus on lähtuda hetke-emotsioonist – kõik tundub ju Amburi puhul võimalik. 

Eriti tugevalt mõjutab kuuvarjutus neid, kelle Päike või mõni muu taevakeha asub ka endal Amburis. Veidi raskemalt kulgevad protsessid nende jaoks, kelle sünnikaardis on olulisel kohal Kaksikud, samuti Kalad ja Neitsi. Toetavam on mõju nende puhul, kelle taevakehad asetsevad Lõvis või Jääras.

Varjutused on mitmete protsesside käivitajad ja nende mõju on tunda vahel isegi kogu aasta jooksul. Asjad loksuvad paika – see on ühtlasi ühe perioodi lõpp kui ka teise algus. Kui muus olukorras võtaksid arengud kauem aega, siis varjutused annavad selle viimase olulise tõuke.

 

Triin Tobber

——————————————————————————-

Buduaari astroloog Triin Tobber on Austraalias ja Inglismaal astroloogilist nõustamist õppinud oma ala ekspert. Loe lähemalt Triin Tobberist SIITKoos Buduaariga on Triin välja andnud raamatu “Sünnikaardi saladused”, mida kindlasti soovitame, et paremini tundma õppida nii ennast kui ka oma lähedasi, loe raamatust lähemalt SIIT.