Astroloog Triin Tobber: praegu on õige aeg teha totaalne kannapööre

Astroloog Triin Tobber: praegu on õige aeg teha totaalne kannapööre

Astroloogilisest vaatevinklist on sellest nädalast alates suurepärane aeg uuteks algusteks.

Astroloogilisest vaatevinklist on sellest nädalast alates suurepärane aeg uuteks algusteks.

Eelmise nädala lõpus leidis aset päikesevarjutus, mis on nagu ülivõimas noorkuu. Skorpioni päikesevarjutus annab jõudu tulla välja ka kõige raskemast olukorrast ja leida üles oma sisemine jõud. Aga enne fööniksina tuhast tõusmist tuleb vaadata olukorrale ja iseendale näkku –  ükskõik kui tume ja masendav see pilt ka pole. Alles oma probleemide allikani jõudes saad ka kehva olukorra oma kasuks pöörata.

See on hea aeg teha täielik kannapööre – kas muuta oma välimust, võtta oma elu ja rahaasjade juhtimine enda kätte, teha konkreetne otsus armusuhtes. Poolikud lahendused ei paku praegu mingit rahuldust. 

Otsuste tegemisel tuleb appi ka Merkuur, sest just lõppes 3-nädalane periood, millal kommunikatsiooniplaneet liikus näiliselt tagurpidi ja sellega seoses ka meie mõtted. Sul oli aega plaane teha, erinevaid võimalusi kaaluda, kuid nüüd peaksid tegutsema! Hetkel on soodne periood kirjatööks, suhtlemiseks, õpingute või läbirääkimiste alustamiseks, reisile minekuks või selle broneerimiseks, igasugusteks ostu-müügi tehinguteks. 

Ära lükka muutust oma elus edasi!

Buduaari astroloog Triin Tobber

—————————————————————————–

Buduaarist on sul võimalik tellida endale või sõbrale kirjalik sünnikaardi analüüs, hind 15 €. Täida ära ankeet SIIN ja sinu tellimus täidetakse 3 päeva jooksul.

—————————————————————————–

Buduaari astroloog Triin Tobber on Austraalias ja Inglismaal astroloogilist nõustamist õppinud oma ala ekspert. Loe lähemalt Triin Tobberist SIIT. Koos Buduaariga on Triin välja andnud raamatu “Sünnikaardi saladused”, mida kindlasti soovitame, et paremini tundma õppida nii ennast kui ka oma lähedasi, loe raamatust lähemalt SIIT.