Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: Kaksikud

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: Kaksikud

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!  

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu. /Triin Tobber

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Neptuun võib sel aastal sinu ellu veidike segadust tuua. See, milles olid varem kindel, võib kõikuma lüüa. Eks ka muidu ole vahel keeruline end päriselt siduda ühe konkreetse ettevõtmise või inimesega, vaheldus annab ju sinu elule vürtsi ja toetab mitmekülgsust, kuid nüüd on otsuste tegemine veelgi enam raskendatud. Võib-olla ei tea sa enam isegi, mida tahad. Vanad asjad enam ei huvita, aga midagi uut ja kindlat samuti pole. Kuna Neptuun hägustab reaalsustaju, võid suurepärase mugandujana laveerida mitme tõekspidamise vahel või siis lased end kellelgi teisel petta. Selline hingeline segadus on võib-olla vajalik selleks, et lahti öelda sellest, mis enam ei toimi ja avastada neid märke, mida universum meile pidevalt saadab. Kindlamini väljendub see siis, kui sinu sünnipäev jääb mai lõppu.

Abi aga on väga lähedal, sest korrapidaja Saturn on sel aastal jõudnud Kaksikute vastasmärki ehk Amburisse. Sa ei saa jääda unelema ja uimerdama ning lihtsalt pead midagi ära otsustama. Need otsused ei pruugi olla kuigi mugavad, sest pead oma südame kõvaks tegema, kuid veelgi hullem oleks end kaastundest ohverdada. Praegune olukord sinu elus näitab selgelt ära, kui õiged olid sinu jaoks valikud, mida tegid 14 aastat tagasi. Ära üle pinguta, sest energiatase on madalam ja kohustused tunduvad raskemad kui tavaliselt. Kuigi tegemist on keeruliste seisudega, on siin hea võimalus mõni unistus teoks teha. Ka Saturni mõju väljendub selgemini mai sünnipäevalaste puhul. 

Uraan toetab sel aastal igasuguseid uusi ja põnevaid ettevõtmisi. Võimalusi tuleb üsna ootamatul ajal ja ettearvamatus kohas ning pead olema piisavalt paindlik ja kiire reageerimisega, et neid ära kasutada. Paratamatult kaasneb sellega muidugi ka väike risk, aga sulle peaks see sobima – paneb vere kiiremini käima ja toob argirutiini veidi vaheldust. Tahad olla ise oma saatuse sepp ja eelistad ennekõike neid lahendusi, mida pole teised sulle soovitanud. Eriti käib see juuni esimese poole sünnipäevalaste kohta.

Kuu sõlmede asend on eriti soodne mai lõpus ja juuni alguses sündinutele, kuid pakub tuge ka teistele Kaksikutele. Kuu sõlmed on punktid, mis seotud saatuslikkusega ja võiks arvata, et saatus on sinu poolel. Sinu teele satub soodsaid juhuseid, mõni põgus kohtumine või kogemata pillatud lause võib algata olulise protsessi, mis toob sulle pikas perspektiivis kasu. 

Augusti algusest aasta lõpuni kipub Jupiter sind siiski natuke liiga usaldavaks tegema (vähem puudutab see sind siis, kui oled sündinud peale 15. juunit). Sa kas hindad oma võimeid üle, jäädes oma hea õnne peale lootma ega näe vajadust ise sellele kaasa aidata, või võtad lihtsalt korraga nii palju ette, et kõikjale sind lihtsalt ei jagu. 

 

Telli endale või sõbrale kingituseks astroloog Triin Tobberilt sünnikaardi analüüs, mis aitab mõista su valikuvõimalusi elus. Hind ainult Buduaaris 15€. Telli sünnikaart  SIIT .

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.