Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: KALJUKITS

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: KALJUKITS

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu.

Kaljukits

21. detsember – 20.jaanuar

Plahvatusohtlik Pluuto on hiilinud sinu Päikese ligi ja tahaks nii väga korraldada üht suurt pauku. See võib küll midagi vana hävitada, kuid samas pühib platsi puhtaks uue ülesehitamiseks. Sinu valik, kas keskendud sellega kaasnevale kaosele või võtad seda kui võimalust pöörata elus uus lehekülg. Suur muudatus võib olla seotud pere või tööga, aga ka tervisega. Sa oled sunnitud tegelema teemadega, mida oled üritanud unustada, või tuleb sel ajal mõni saladus ilmsiks. Isegi kui oled maad ligi surutud, annab Pluuto sulle jõudu fööniksina tuhast tõusta. Transformatsiooniperiood võib kesta kogu aasta ja väljendub selgemalt siis, kui sinu sünnipäev jääb jaanuari kümne esimese päeva sisse. Kuna Pluuto on juba mõnda aega Kaljukitses olnud, on tegemist pikemate protsessidega ja kõik, kes on sündinud detsembri lõpus ja jaanuari alguses, on midagi sellist ka juba varem tundnud – praegused sündmused on 2014. aasta ja isegi varasemate arengute järelkaja. 

Oled harjunud ettevõtmisi pikalt ette planeerima, kuid nüüd ei anta sulle selleks võimalust. Pead õppima uues situatsioonis kiiresti ümber orienteeruma. Kui sa ise muutusi ei algata, tulevad need väljastpoolt ja ajavad sinu ilusad plaanid segi. Võib-olla üritab keegi sinu autoriteeti kõigutada ja seab sinu tõekspidamised kahtluse alla. Äkki ongi aeg millestki vanast vabaneda, et ajaga kaasas käia. Äkilisi muudatusi tuleb rohkem ette nende elus, kes on sündinud jaanuari esimeses pooles. 

Kuusõlmede asend viitab sellele, et sind võidakse proovile panna ning sinu otsused ja valikud jäävad sinu elu mõjutama üsna pika aja vältel. Mida kangekaelsemalt oma senistest seisukohtadest kinni hoiad, seda raskem on saavutada mõlemat osapoolt rahuldavat lahendust, aga just kompromissidele minek on praegu edu võtmeks ning seda tuleb sul ilmselt õppida. 

Kui detsembri lõpu Kaljukitsedele pakub tuge Neptuun, rõhutades empaatiat ja soovi aidata (mis aitab luua üksmeelt), siis Kaljukitse märgi viimastel päevadel sündinute jaoks on soodne Saturni viibimine Skorpioni märgis juuni keskpaigast septembri keskpaigani. Siis on kergem luua oma elus korda ja süsteemi ning eraldada olulist ebaolulisest. 

 

Telli Triin Tobberilt oma isiklik sünnikaardi analüüs SIIT.

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.