Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: SÕNN

Astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015: SÕNN

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Kes meist ei tahaks juba teda, mida uus aasta toob? Uus töökoht, unistuste täitumine, oma kodu või hoopis eluarmastus? Sinu ees on astroloog Triin Tobberi horoskoop aastaks 2015!

Päike, mille paiknemise põhjal sinu sünnikaardis koostatakse aastaks ennustusi, on vaid üks osa sinu kaardist ja seega ei saa Jäära/Kaksikute/Kaalude horoskoop olla kuigi täpne, sest jagab inimkonna 12 grupiks. Ometi on inimesed harjunud otsima üles just need prognoosid ning seetõttu olen seekord minagi oma prognoosi liigendanud vastavalt päikesemärkidele. Planeedid, mille liikumist olen arvestanud, liiguvad suhteliselt aeglaselt ja seega võiksid aktiveerida teatud meeleolusid ja sündmusi kogu aasta jooksul, kuigi kindlasti mitte ei ole neid tunda igal kuul. Siiski annavad need energiad vastavas päikesemärgis sündinud inimestele 2015. aastal oma värvingu.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Pluuto transformatsiooniline vägi toetab sel aastal sinu meelekindlust. Sinu tahet võidelda selle eest, mis sulle kallis, ja teha oma elus vajalikke muudatusi. Eesmärgiks on sõlmida rahu minevikuga, et kergema koormaga tulevikule vastu minna. Seega võiks see kujuneda läbilöögiaastaks tööl või mõnes isiklikumas küsimuses. Kui soovid näiteks muuta oma välimust või käitumisstiili, on 2015. aasta selleks igati sobiv aeg. Võid hakata huvi tundma kõige salajase ja veidi varjatud teemade vastu. Tänu loomupärasele järeleandmatusele võid jõuda oluliste avastusteni. Tuntavam on Pluuto mõju sel juhul, kui oled sündinud mai alguses.

Kui aga sinu sünnipäev jääb aprilli viimastesse päevadesse, mängib olulist rolli Neptuun (käib siiski kõigi Sõnnide kohta), mis aitab leida veidi filosoofilisemat vaatenurka. Sa oled avatud vaimsetele õpetustele ja võid näiteks meditatsiooni abil jõuda tõelise sisemise tasakaaluni, mis aitab ka kõige muuga toime tulla. Oled kaastundlikum ja võib-olla kellelegi olulisel hetkel toeks. Kas aidatakse sind ennast rohkem või aitad ise kedagi teist.

Kui aga oled sündinud Jäära märgi lõpus, on juunist septembrini võimalus oma elus süsteemi ja korda luua. Võib-olla ei ole see sinu vabatahtlik valik ja olukord lihtsalt sunnib sind selleks. Ära imesta, kui kõik sel hetkel kuidagi raskem tundub või ilmneb mitmeid piiranguid. Tegelikult on see hea võimalus midagi ette võtta, kuid need valikud ja tegevused ei pruugi olla kuigi mugavad. Kuna energiatase pole sel ajal just tipus, võta seda kui mööduvat perioodi ja ära lase kohustustel üle pea kerkida. Tee kõike mõõdukalt, muidu võib see mõjutada sinu tervist. 

Selle aasta jooksul võib Jupiter tekitada mitmel korral pingeseise sinu Päikesega (mitte aga siis, kui sinu sünnipäev jääb aprillikuusse). See toetab küll sinu enesekindlust ja elurõõmu, kuid samas võib teha isegi natuke liiga uljaks. Sõnni küll hulljulguses enamasti süüdistada ei saa, kuid võib-olla väljendub liigne optimism sinu puhul liigses kulutamises. Annad kergemini oma soovidele järele, sest tahad nii väga elu nautida. Kõik, mis võimaldab tuua sinu ellu mugavust ja luksust, tundub eriti ahvatlev. 

Telli endale või sõbrale kingituseks astroloog Triin Tobberilt sünnikaardi analüüs, mis aitab mõista su valikuvõimalusi elus. Hind ainult Buduaaris 15€. Telli sünnikaart  SIIT .

Triin Tobberi horoskoobi alanud aastaks ja veel paljud muudki põnevat leiad ajakirja Buduaar talvenumbrist.