Greip annab eneseusku ja kiirgab elutahet

Greip annab eneseusku ja kiirgab elutahet

Greipi peetakse hinge, keha ja meele ühendajaks, ühendades ka seda, mis geneetilise pärandi tõttu meis katki on.

Greipi peetakse hinge, keha ja meele ühendajaks, ühendades ka seda, mis geneetilise pärandi tõttu meis katki on.

Rõõmuallikana kiirgab greip elurõõmu, vitaalsust ja elutahet, andes piiramatut eneseusku. Kaotab masenduse ja vaimsed pinged, ning koos apelsini, geraaniumi ja vanilliga võidab ta kõigi südamed, tehes meeled erksaks, keha reipaks ja värskeks ja aidates meil minna oma unistuste teed.

Greibil on ka tuntud võime alandada kehakaalu. Eeterlik õli põletab rasva, väljutab kehast toksiine ja liigset vedelikku. See omakorda hoiab ära neerukivide tekke. Anorektikutele on greip hea abiline, ta puhastab organismi ja samal ajal tõstab söögiisu. Luues suurepärase tasakaalu.

Tselluliidi- ja aknekreemi sees on greip vääruslik koostisosa, tehes oma tööd väga tõhusalt. Kasutades greibiõli aroomilambis kaovad ruumidest toidutegemise ja koduloomade lõhnad. Samuti hajutab ta ruumidest suitsetamise lõhnad.

Greip soodustab juuste kasvu, tilgutage teda julgelt koos roosipuu õliga oma šampooni sisse. Greip on tuntud ka loodusliku antibiootikumina, apteekidest leiate greibiseemneõli, mis on külmetushaiguste puhul alati parem abiline, kui keemilised rohud.

Greibi peamised väärtused: antiseptiline, toniseeriv, seedimist soodustav, immuunsüsteemi tugevdav, puhastav, viirustevastane, diureetiline.

Lisage greipi oma nõudepesuvahendisse, saate värske lõhna ja puhtamad nõud. Kellel vann kodus, lisage kindlasti õli oma vannivette. Sauna minnes võtke õli ühes ja lisage leilivette.

Kui keha või nägu kreemitate, lisage sinnagi paar tilka ja Teie nahk on väga tänulik.
Õhtuti väsinuna koju jõudes pange aroomilampi erinevaid tsitrusõlisid ja Teie väsimus pühitakse kui nõiaväel.

Värskelt pressitud greibimahla igapäevaselt juues võite kindel olla, et tselluliit nii kergelt enam tekkida ei saa. Sööge, määrige peale, hingake sisse ja sügis võib tulla.

Allikas: Väike Ingel Facebooki veebileht

 

Anneli Allikas-Parv