Harjumused, millest lahti laskmine muudab sind õnnelikuks!

Harjumused, millest lahti laskmine muudab sind õnnelikuks!

Kui lõpetad valede asjade tegemise, teed ruumi asjadele, mis teevad sind õnnelikuks. Hakkame pihta…

Kui lõpetad valede asjade tegemise, teed ruumi asjadele, mis teevad sind õnnelikuks. Hakkame pihta…

 

Lõpeta oma eesmärkide edasilükkamine. Kui kuulud nende hulka, kes vaid unistavad ja ei liiguta oma eesmärgile lähemale jõudmiseks lillegi, siis nüüd on aeg seda muuta!

Lõpeta teiste süüdistamine ja vabanduste otsimine. Ära süüdista teisi selles, mis on või mida sul pole. Või selles, kuidas end tunned või ei tunne. Pea meeles, et ainult sina oled vastutav oma elu, valikute ja otsuste eest.

Ära väldi muutusi. Kui midagi vahepeal ei muutuks, siis ei ärkaks me hommikuti kauni päikesetõusu saatel. Ainult siis, kui me anname võimaluse muutusteks, näeme me asju ja uusi võimalusi, millest me varem teadlikud polnudki. Ükskõik kui hea või halb praegu on, kõik see muutub. See on ainus asi, millele võid kindel olla.

Ära ürita kontrollida kontrollimatut. Kui üritad kontrollida seda, mida sul ei ole võimalik kontrollida, ajab see sind lihtsat närvi. Tõesti, kõike ei saa kontrollida, kuid mida me saame teha, on see, et kontrollime oma reaktsiooni. Parim, mida sa teha saad, on see, et lõpetad kontrollimatu kontrollimise ja suunad energia asjadesse, mida sa saad kontrollida – oma suhtumisse.

Ära ela minevikus. On inimesi, kes on jäänud kinni aega, kui muru oli rohelisem ja taevas sinisem. Unistatakse sellest, kuidas olid asjad siis, mõeldakse sellele, mis oleks võinud teha ja mis oleks võinud kõik olla. Mis on läinud, on läinud. Ükskõik kui palju me ka ei igatseks neid aegu, ei saa me neid tagasi. Ela hetkes ja märka kõike ilusat, mis on sinu ümber just praegusel hetkel!

Lõpeta enda maha tegemine. Miski ei muserda sind rohkem kui enda alavääristamine. Ole ettevaatlik sellega, kuidas sa endast mõtled ja räägid. Sinu suhtumine ja mõtted mõjutavad tugevasti seda, kes sa oled. Kuula oma mõtteid ning asenda negatiivsed positiivsetega, vaid nii saad muuta oma elu trajektoori.

Lõpeta teiste kritiseerimine. Negatiivsus, millega sa teisi üle valad, tuleb sinu endale tagasi. Lõpeta teiste mustamine ja keskendu iseendale.

Lõpeta oma probleemide ja hirmude eest jooksmine. Lahenda oma probleemid kiiresti ning astu oma hirmudele julgelt vastu. Parim lahendus on nendega silmitsi seista – ükskõik kui jube see esialgu ka ei tunduks.

Ära püüa olla see, kes sa pole. Üks suurimaid oskusi selles maailmas on hoida iseend muutumast kellekski teiseks. Keegi on sinust alati ilusam, targem või noorem. Kuid nemad ei ole nagu Sina. Ole sina ise, nii armastakse sind siiralt ja ka sina armastad end rohkem.

Ära ole tänamatu. Kui vaatad elu kui mosaiiki, siis näed sa, et alguses ei sobi paljud tükid oma kohale. Kuid mida aeg edasi, seda ideaalsemaks pilt muutub – kõik tükid sobivad perfektselt. Ole tänulik asjade eest, mis ei toiminud, sest nad tegid ruumi täiuslikkusele. Täna neid, kes sinu elust lahkusid, sest nad tegid ruumi nendele, kes sinna jäid. Ükskõik kui hea või halb su elu on, kuid igal hommikul ärgates ole tänulik selle eest, mis sul on. 

allikas: marcandangel.com

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid