Hingega ühinemise protsess

Hingega ühinemise protsess

Hingetasand asub kõrgemas dimensioonis, kui seda on elu Maa peal. Aega seal ei eksisteeri ning ka valgusel on teistsugused omadused, sest vibratsioon on palju kõrgem. Ainet sellisel kujul, nagu meie seda tunneme, ei ole. Teekond hingetasandile ei ole mitte liikumine, vaid laienemine. See on teadvuse avardumise protsess.

Hingetasand asub kõrgemas dimensi-oonis, kui seda on elu Maa peal. Aega seal ei eksisteeri ning ka valgusel on teistsugused omadused, sest vibrat-sioon on palju kõrgem. Ainet sellisel kujul, nagu meie seda tunneme, ei ole. Teekond hingetasandile ei ole mitte liikumine, vaid laienemine. See on teadvuse avardumise protsess.

Leia endale mugav asend. Lõdvestu. Vaata oma sisemiste silmadega ülespoole ning suuna tähelepanu Valguse ning Armastuse Allikale pea kohal. Lõdvesta näolihased, kõik need kohad oma kehas, kus tunned jäikust või pinget. Lase lahti väline maailm, saa teadlikuks oma sisemaailmast, keskenduge sellele. Hinga sügavalt, kuid pingutamata sisse. Kujuta, et saadate väljahingamisel Valgust maailma laiali. Korda seda mõned korrad, laadides end Valgusega. Lõdvesta end iga hingetõmbega.

Kujuta nüüd, et sinu selgroog on seest õõnes toru, mille sees voolab Valgus. Kutsu Allika Valgust endasse ning lase sel torul täituda. Sind läbistavast valgusesambast hakkab nüüd levima Valgust väljapoole, moodustades valguskookoni sinu ümber. Lase Valgusel levida veelgi ning tunneta Valgust kõikides asjades, olendites ning esemetes enda ümber, kuni kõik on muutunud säravaks, vibreerivaks valguseks.

Et kogeda hingetasandit, tuleb vaigistada oma mõtted ning tunded. Tunded on nagu väikesed vibreerivad valguseosakesed, mis ümbritsevad ning läbistavad füüsilist keha. Sa võid näha oma emotsioone kiirelt vibreerimas, kui oled tavalises teadvuseseisundis. Nad reageerivad ka kõikidele emotsionaalsetele energiatele, millega kokku puutuvad. Ning tugevad emotsioonid või hirmud võivad põhjustada emotsionaalkehas eriti intensiivset vibreerimist. Et rahustada oma emotsioone, hinga rahulikult ning suuna Allika valgust oma emotsionaalkehasse. Kujuta, et valgusekiired puudutavad emotsionaalkehas vibreerivaid osakesi, kuni need rahunevad ning muutvad vaikseteks ja voolavateks.

Kui tugevad emotsioonid vajavad tahet ning jõudu, et rahuneda, siis mõtete muutmine vajab püsivust. Hinga endasse Allika Valgust. Vaata, kuidas mõtted voolavad läbi sinu teadvuse. Kui on mõtteid, mida soovid vabastada, kujuta, et nad lahkuvad väljahingamisel. Kui mõni eriti visa mõte jätkab peas ringlemist, suuna sellesse Allika valgust, nii et ka see mõte võiks muutuda Valguseks, mis ta algselt on. Saada need mõtted, mis on muutunud Valguseks, välja maailma, kasutades oma väljahingamist. Võid  jääda rahulikuks sõltumata mõtetest, mis sul on. Sa võid lasta mõtetel tulla ning muuta nad Valguseks. Meel muutub selgeks ning saab võimeliseks peegeldama kõrgemaid reaalsuse tasandeid.

Keskendu nüüd Allika Valgusele enese kohal ning lase end sellel ülespoole tõmmata. Sa leiad end maailmast, mida täidab uskumatult kaunis Valgus – see on hingetasandi Valgus. Tundub, nagu oleksid valgusemeres. Sinu teadvus on avardunud – see on vedel Valgus. Sa võid liikuda kuhu iganes, liikudes ühest valguspunktist teise. Lisaks võid keerelda, tantsida, hüpata. Silmapilgu jooksul võid laieneda lõpmatusse ning siis jälle kokku tõmbuda väikeseks valguspunktiks. See on hingetasand, mida iseloomustab lõpmatus, valgus, piirideta ruum, aja puudumine. See on viies dimensioon, vaimne paradiis, kus ei tunta enam ei kurbust ega valu. See on armastuse, rõõmu ning piiritu õndsuse maailm. Jumalik Valgus voolab sellest läbi, läbides hingetasandi, et liikuda sealt edasi – alla, Maa peale. Aga kui energia liigub allapoole, siis liigub ta ka üles, juhtides kõike elavat tagasi koju.

HINGE OMADUSED:

Kohalolek. Kui tunned end üksikuna, väsinuna, stressis või energiast tühjana, ühine oma hingega, et tunda tema tervendavat ning armastavat kohalolekut.

Armastus. Kui kritiseerid ennast või teisi või kui soovid tunda rohkem armastust, palu oma hingel end armastusega täita.

Valgus. Kui soovid, et sinu kõrgem tee või kõrgemad valikud saaksid nähtavamaks või kui soovid heita valgust mõnele situatsioonile oma elus, kutsu oma hingevalgust ning palu tal valgustada teed enda ees.

Puhtus. Kui soovid lasta lahti vanad mõttevormid, vabastada madalamad energiad või tõsta oma vibratsiooni, ava ning võta vastu oma hinge puhastavat ning korrastavat energiat.

Avardumine. Kui soovid avardada oma meelt, tõsta oma emotsioone või ava end uutele ideedele, lase oma hinge avarusel voolata endast läbi.

Tahe. Enne kui teete tähtsa otsuse, juhid või nõustad teisi, lase oma hinge tahtel enesest läbi voolata, et rivistuda Kõrgema Tahtega.

Rõõm. Iga kord, kui tunned end koormatuna, väsinuna, depressioonis või endast väljas, peatu ning ühine oma hingega. Lase selle rõõmul endast läbi voolata. 

 

Allikas: valgusesaar.ee

 

Triin Tisler