Jaanuari Veenuse horoskoop

Jaanuari Veenuse horoskoop

Veenus on armastuse ja ilu jumalanna. Planeedina esindab ta väärtusi, suhtumist rahasse ja armastusse. Mida sa pead ilusaks ja kuidas sinu kunstimeel väljendub, on paljugi seotud just selle planeedi paiknemisega sinu sünnikaardis. Buduaari astroloog Triin Tobber pani kirja häid näpunäiteid jaanuariks, millest on sulle kindlasti kasu oma elu planeerimisel. Kui tahad tellida oma personaalset astroloogilist kaarti, siis loe lähemalt SIIT.

Veenus on armastuse ja ilu jumalanna. Planeedina esindab ta väärtusi, suhtumist rahasse ja armastusse. Mida sa pead ilusaks ja kuidas sinu kunstimeel väljendub, on paljugi seotud just selle planeedi paiknemisega sinu sünnikaardis. Buduaari astroloog Triin Tobber pani kirja häid näpunäiteid jaanuariks, millest on sulle kindlasti kasu oma elu planeerimisel. Kui tahad tellida oma personaalset astroloogilist kaarti, siis loe lähemalt SIIT.

Buduaari Veenuse horoskoop keskendub Veenuse liikumisele ühest tähemärgist teise ja tema kontaktidele teiste planeetidega. Loomulikult on Veenus vaid üks planeet teiste seas ja kõige selgema pildi saad siiski oma sünnikaardi põhjal koostatud isiklikust horoskoobist. 

Kui aga soovid teada, missugusel ajal sõlmitud tutvustel on eeldusi kujuneda püsisuhteks, millal sõpradega pidutseda ja millal rääkida oma kallimaga tõsistel teemadel, millal täiendada garderoobi ja millal avada rahakotti äärmise vajaduse korral, siis loe edasi…

Jaanuari Veenuse horoskoop

Veenus Amburis (7. jaan – 3. veebr) 

Jahihooaeg alaku – Ambur on ju kütt! Pärast omandihimulist Skorpioni mõjub see tõeliselt vabastavalt. Uute kogemuste hankimine tundub hoopis olulisem kui olemasolevate suhete hoidmine. Ambur tahab maailma ilusates toonides näha ja ta pigem põgeneb probleemide eest, kui laseb muredel ja probleemidel oma meeleolu rikkuda. Suhetes mõrade paikamiseks pole see ilmselt parim aeg. Kõik, mis on seotud enda sidumisega, tundub ahistav ja seepärast pole mõtetki alustada juttu, et koliks õige kokku või et mul on käel ruumi veel ühe sõrmuse jaoks…

Seevastu on see periood pidudeks otsekui loodud, sest inimesed on avatud uutele kogemustele ja tutvustele. Kõik võõrapärane tundub nii peibutav – teisest rahvusest inimesed, võõrad keeled ja kultuurid, eksootilised toidud, reisimine jne. Seiklusteks ja romantilisteks reisideks võiks see olla sobiv aeg. 

Veenus on seotud ka rahaga ja kuna Ambur on üks heldemaid tähemärke, siis on suur kiusatus rahaga laialt ringi käia. Selle taga on siiras usk, et küllap see raha kuskilt tuleb. Seda, kui kergelt ja mis teid pidi raha sinuni jõuab, peegeldab sinu sünnikaart, kuid üldine tendents on praegu kulutada nii, nagu homset polekski. Kõik võetakse suurelt ette – mida rohkem, seda uhkem. Riided, ehted, kosmeetika, kunst, kodusisustus, peod, kingid kallitele inimestele – nende asjade nimel klõpsad meelsasti oma rahakoti lahti. Ka iseendale ei ütle sa kergesti “ei” ja annad kergemini kiusatustele järele – ettevaatust maiustamisega! Kuna Ambur on aktiivne ja tahab kõike teada, võiks praegu olla eriti hea mõne uue spordialaga tegeleda, lugeda raamatuid (näiteks reisikirju) ja panna end kirja mõnele kursusele, et laiendada silmaringi või õppida ära mõni uus oskus.

Veenuse kontaktid teiste planeetidega:

4. jaan: pingeseis Neptuuniga ja harmooniline seis Jupiteri ja Uraaniga. Üllatavad olukorrad ja kohtumised, soodsad võimalused nii suhetes kui rahaasjades. Hoiatuseks on aga see, et kõik ei pruugi olla tegelikult nii ilus, nagu läbi sinu roosade prillide paistab.

23. veebr: harmooniline seis Saturniga. Kui kuidagi ei jõua “mis meist saab”-jutuga oodata, siis tee seda täna. Kergem on teisele oma ootusi väljendada ja kogu olukorda palju selgemini näha.