Kaitseinglid võivad end ilmutada ootamatute tunnete näol

Kaitseinglid võivad end ilmutada ootamatute tunnete näol

Kaitseinglid on vaimsed olendid, kes on maa peale saadetud selleks, et inimesi  kaitsta ja suunata. Suur hulk inimesi usub, et meil kõigil on oma isiklik kaitseingel, selleks aga, et tema olemasolus veenduda vajame me mingisugust  märki või tõestust.

Kaitseinglid on vaimsed olendid, kes on maa peale saadetud selleks, et inimesi  kaitsta ja suunata. Suur hulk inimesi usub, et meil kõigil on oma isiklik kaitseingel, selleks aga, et tema olemasolus veenduda, vajame me mingisugust märki või tõestust. 

Üldjuhul on raske millessegi uskuda, kui isiklikult kogenud ega oma silmaga näinud ei ole. Räägitakse aga, et kui oma kaitseingliga kontakti otsida ja temaga suhelda, siis ilmnevad õige pea märgid sellest, et ta on olemas. 

Inglid võivad ilmneda nii füüsilises kui vaimses vormis, mis ei tähenda seda, et peaksime ilmtingimata nägema valgete sulgedega ebamaist olendit. Kaitseingel võib ilmutada end kerge tuulehiili, külmavärina või hoopiski kuumuse näol. Emotsionaalses sfääris võib äratundmine esineda suure ja seletamatu armastusetundega. Inglitel on kombeks meile enda olemasolust märku anda ka läbi helide, näiteks kui kuuled mingit ebatavalist suminat oma kõrvas, siis võib olla see märk sellest, et sinu ingel soovib kontakti luua. Kui hakkad sellistele helidele rohkem tähelepanu pöörama, võid märgata, et nad on moodustanud kindla mustri, ilmudes mingil konkreetsel kellaajal või teatud sündmuste ja emotsioonalse seisundi esinedes. Kui kuuled konkreetset heli näiteks hetkedel, mil oled pinges või ärevil, siis soovib sinu ingel sulle märku anda, et on aeg maha rahuneda. 

Kuidas luua kontakti oma kaitseingliga? 

1. Ole positiivne.

Negatiivse energia ja draamade peale ei ole kaitseinglitel kombeks kohale ilmuda, neid tõmbab puhas ja positiivne atmosfäär. 

2. Keskendu või mediteeri.

Suuna oma mõtted sellele, mis sind rõõmsaks muudab, ürita leida enda isiklik ruum, kus on rahulolu ja rõõm. Keskendu, ära kiirusta, vaid anna endale aega. Loo sellest tegevusest endale rutiin. 

3. Tervita oma kaitseinglit.

Kui oled leidnud ja kohale jõudnud rahulolu ja rõõmu tasandile, siis alusta suhtlemist oma kaitseingliga, ole alati avatud ja aus. Ära unusta teda tänada.

Kas sina usud kaitseinglitesse, kas oled nende olemasolu tunnetanud? Kui sul on mõni põnev kogemus, mida meiegagi jagada, siis kirjuta sellest kindlasti ka kommentaaridesse.