Katrini lugu: kohtumine inimvampiiriga muutis mind ebakindlaks ja õnnetuks

20 kommentaari
Katrini lugu: kohtumine inimvampiiriga muutis mind ebakindlaks ja õnnetuks

Minu lugu on hirmutav ja kainestav üheaegselt. Hirmutav seetõttu, et see lükkas mind tasakaalust täielikult välja, ning kainestav seetõttu, et ma kogesin esimest korda elus, kuidas inimesed teiste inimestega manipuleerides saavutavad oma eesmärke. Nädal aega tagasi kohtasin ma kas tõelist bitch‘i või tõelist inimvampiiri.

Minu lugu on hirmutav ja kainestav üheaegselt. Hirmutav seetõttu, et see lükkas mind tasakaalust täielikult välja, ning kainestav seetõttu, et ma kogesin esimest korda elus, kuidas inimesed teiste inimestega manipuleerides saavutavad oma eesmärke. Nädal aega tagasi kohtasin ma kas tõelist bitch’i või tõelist inimvampiiri.

 

Olen mehega koos olnud 7 aastat. Eks see on päris pikk aeg noore inimese jaoks ja selle aja jooksul on nii mõndagi juhtunud. Linn on väike ja kus on tegijaid, seal on ka nägijaid. Viimastel aastatel oleme siiski mehega mõlemad oluliselt rahulikumaks muutunud ja vähemalt mulle teadaolevalt me kumbki lollusi tegemas ei käi. Ometigi on vanad uudised aeglaselt liikunud ja kui need lõpuks rahvani jõuavad, siis on need ammu vanaks läinud. Nii jõudis minunigi hiljuti info, et mu mees petab mind. Tegelikult see, et mees pettis selle konkreetse naisega, toimus juba kolm aastat tagasi ja ka see naine on praeguseks õnnelikus uues suhtes. Aga võite ise ette kujutada, kui palju probleeme selline kolm aastat hiljem väljaujuv tõde võib tekitada mõlemale osapoolele. Eriti kui seda räägitakse üle linna suure suuga ja nii, et see jõuab iga pereliikmeni, ka sinu vanemateni.

Aga mitte see pole siin asi, mis mind üllatama ja kirjutama pani ning tasakaalust totaalselt välja lõi. Tegelik põhjus on selles, et käisin eelmise kolmapäeva õhtul ühel üritusel koos mehega – mees ajas juttu omas meeste seltskonnas ja mina kädistasin naistega. Ühel hetkel tuli üks vana tuttav, ütleme, et ta nimi on Mirjam,  juttu ajama ja rääkima mulle taas kord seda lugu, et mu mees petab mind. Ma naersin ja ütlesin, et see on väga vana uudis ja oleme selle asja ammu lahendanud. Naine aga ei jätnud teemat ja uuris edasi, et kuidas meil ikkagi läheb ja kas ma tõesti olen nii alandlik, et andsin talle andeks ja miks ma seda küll tegin. Et tema meelest saab pärast sellist asja ainult otsast peale uut suhet alata, sest tegelikkuses ei anna haavatud naine kunagi andeks. Ta muudkui ketras ja ketras ning rääkis, kui mõttetu on sellises suhtes olla, kus juba kord on petetud, sest see jääb eluks ajaks usaldamatus kummitama. Tagatipuks teatas Mirjam, et tema kui esoteerik võib kinnitada, et ka ühised lapsed saavad selle karma enda kanda, ehk siis neil tuleb õnnetu pereelu. Mirjam soovitas, et ma peaksin kindlasti lahku minema ja ta aitab mul karma ka ära puhastada, et uus mees võimalikult ruttu mu ellu tuleks ja meil sünniks toredad ja terved lapsed. Esialgu ma aina naeratasin ja mõtlesin, et ju inimene on mingi laksu all, kas joonud või midagi muud tarbinud. Jõudsin vahepeal ka oma mehele selle jutu edasi rääkida, kes samuti naeris ja oli kindel, et tüdruk on ületoosi saanud.

Õhtu edenedes oli aga Mirjam taas minu külje all ja võttis teemajälle üles, seekord oli jutt konkreetsem. Ta ütles, et tahab olla minu vastu väga aus, ja et ühele naisele meeldib mu mees väga ja ta teab, et minu mees ja see naine on teineteise jaoks loodud, ning kuna ta paneb kodus aeg-ajalt sõbrannadele ka kaarte, siis kaardid ütlesid, et minu mehest ja sellest naisest saab tulevikus paar ning nad saavad kaks last. Võite ise ette kujutada, kui õõvastav on selline jutt, kui keegi väidab, et teab sinu tulevikku, või õigemini sinu mehe tulevikku, kus sind pole. Ma läksin täiega närvi ja ütlesin Mirjamile, et see on loll ja haige jutt ning jalutasin tema juurest ära. Ja varsti toimus midagi veel hirmsamat – ta kõndis minu mehe juurde, keda ta tänu minule tunneb ja teab, ning tema kõrval oli see nn tulevane naine, keda ta mu mehele tutvustama hakkas. Selleks ajaks, kui ma üle terrassi oma mehe juurde jõudsin, oli juba tutvustamisring tehtud ning Mirjam haaras mul õlgadest ja tõukas kaugemale ning ütles, et ärgu ma segagu. Et kui ma arvan, et tema nägemus on loll jutt, siis miks ma peaksin praegu pabistama, et ta mu mehele oma sõbrannat tutvustas. Järgmine lause ajas mind eriti närvi – ta ütles, et see naine pidi olema selline naine, kes saab alati mida tahab ja minu roll on nüüd vaid vaadata ja jälgida, kuidas protsessid ise liikuma hakkavad. Ta ütles mulle, et ainus õige valik on lahku minna ja kui ma peaksin midagi muud tegema, siis kiirendan vaid protsessi, et mu mees mind vihkama hakkab ja seda teist armastama hakkab.  Et ju ma targa naisena tean ka ise, mida rohkem mehi piirad ja nende vabale suhtlemisele keeldusid peale paned, seda kiiremini mehest ilma jääd. Jah, üldjuhul vastab see tõesti tõele ja seetõttu elangi ma nüüd teadmatuses.  Rääkisin mehele ka selle loo ära, ta ütles, et Mirjam on hull ja mul pole põhjust muretseda, sest see naine pole üldse tema maitsegi. Aga ikkagi on ülipaha tunne mu sees. Tunne, mis ütleb, et Mirjam pani meile needuse peale või tegi midagi, mis paneb meie suhte tõeliselt proovile. 

 

Rääkisin selle loo ära ühele Mirjami ja minu ühisele sõbrannale, kes kuulas ja ütles, et see on nii mirjamilik teiste ellu sekkuda ja omasid ükskõik mis hinnaga aidata. Et tegelikult pole tal mingeid selgeltnägija võimeid, vaid ta on kõige klassikalisem inimvampiir. See on tema viis inimestega manipuleerida, nad energiast tühjaks pumbata ja ta kasutab neid väiteid, et muuta inimese mõtlemist ja tundeid. Ja ma usun, et tal on õigus, sest pärast seda kohtumist olen ma nagu ümber programmeeritud ja elan teadmises, et mu mehel tekib selle naisega varsti suhe ning ma ei saa midagi sinna parata ja peaksin pigem ka hakkama ringi vaatama ning uut meest otsima. 

 

See oli minu elu esimene kohtumine inimvampiiriga, loodan, et ka viimane. See mis minuga juhtus, on kohutav tunne, sest pärast seda ma tunnen end ebakindlalt ja olen õnnetu, kuigi selleks pole mingit põhjust. Oleksin nagu ringi vahetatud.

 

Buduaarile Katrinilt