Kui tugev on sinu kuues meel?

Sensitiivid ja spirituaalsema ellusuhtumisega inimesed teevad vahet alateadlikul  ja ebateadlikul ehk teadvustamata meelel. Nad usuvad, et esimene neist sisaldab impulsse, instinkte, kujutluspilte, ideid, mälestusi ja hirme, mis asuvad võrreldes igapäevase  ärkvelolekuteadvusega lihtsalt sügavamal pinna all. Aga teadvustamatu on meie isiksuse  surematu osa, meie põhiolemus ehk kõrgeim mina, mis on kõigi meie ideede, intuitsiooni ja  inspiratsiooni allikas.

 

Sensitiivid ja spirituaalsema ellusuhtumisega inimesed teevad vahet alateadlikul  ja ebateadlikul ehk teadvustamata meelel. Nad usuvad, et esimene neist sisaldab impulsse, instinkte, kujutluspilte, ideid, mälestusi ja hirme, mis asuvad võrreldes igapäevase ärkvelolekuteadvusega lihtsalt sügavamal pinna all. Aga teadvustamatu on meie isiksuse  surematu osa, meie põhiolemus ehk kõrgeim mina, mis on kõigi meie ideede, intuitsiooni ja inspiratsiooni allikas.

Hoiatussõnum:
Briti peaminister Winston Churchilli päästis Londoni pommitamise ajal mitmeid kordi sisemine hääl, mis hoiatas teda ohtude eest. Kord, kui Winston Churchill tahtis autosse siseneda juhi poolt tema jaoks avatud vasakpoolsest uksest, kuulis ta, et hääl ütles: “Seis!”. Churchill  jalutas ümber auto teisele poole, jättes juhi üllatunult ja segaduses maha. Sõidu ajal  plahvatas auto kõrval vasakul pool pomm, mille kild läbis auto vasaku külje. Teisel korral  lahkus ta õhtusöögilt, et veenda köögipersonali varjendisse minema. Mõned minutid hiljem tabas pomm täpselt kööki. Churchill ei öelnud, kas ta uskus hääle pärinevat oma alateadvusest või kuuluvat kaitseinglile; ta oli lihtsalt tänulik, et ta seda kuulis.
Kas ka sina oled midagi sellst läbi elanud ja tundnud, et miski justkui hoiataks sind halva eest? Võibolla on ka sinul väljaarenud kuues silm?
Siin on 20. küsimust, mis mõõdavad Sinu sensitiivsuse taset:
1. Kas oled kunagi saanud kehavälise kogemuse?
2. Kas tunned mõnikord ette, et sõber või pereliige helistab varsti või külastab sind ootamatult?
3. Kas oled end kunagi leidnud olukorrast, mis näib veidralt tuttav, ehkki oled kindel, et ei ole seda varem kogenud?
4. Kas sind on kunagi vallanud seletamatu negatiivne tunne võõra suhtes, keda oled äsja  kohanud?
5. Kas oled kunagi tundnud, et mõnel inimesel on võime vaid oma kohalolekuga sind rahustada  ja lohutada?
6. Kas suudad leevendada enda või teise inimese füüsilist valu oma käe asetamisega  valutavale kohale?
7. Kas oled kunagi tundnud end häirituna mingi koha negatiivsest energiast ning saanud hiljem teada, et selles paigas on kunagi toimunud mõni
vägivaldne sündmus?
8. Kas tunnetad rahu pühas paigas nagu kirik, või ruumis, kus inimesed mediteerivad?
9. Kas oled kunagi näinud kummitust või tundnud kellegi nähtamatu kohalolu?
10. Oled sa kunagi tundnud sulle armsa, aga meie hulgast lahkunud inimese lõhna?
11. Oled sa tundlik mineraalide ja taimede energia suhtes? Kas tunned surinat kristalli puudutades?
12. Kas oled kunagi tunnetanud kellegi kohalolu, ehkki su lähedal ei olnud kedagi, või oled  tundnud justkui ämblikuvõrku oma nahal?
13. Kas sul on kunagi olnud visioon või teadmine tulevikus tegelikult juhtunud sündmustest, mida oled hiljem võimeline ka tõestama?
14. Kas näed oma sugulaste ümber erksinist või ükskõik mis muud värvi kontuuri?
15. Kas näed unenägusid, mis tunduvad tõesemad kui igapäevaelu?
16. Kas oled kunagi näinud unes armastatud inimest, kes on tegelikult surnud, ning ärganud tundega, et tegemist ei olnud unega, vaid tõelise
kohtumisega?
17. Kas oled kunagi pidanud olema kellestki lähedasest lahus ja instiktiivselt teadnud, mida  see inimene parajasti teeb, ning hiljem avastanud, et
arvasid õigesti?
18. Kas oled kunagi rahulikus olekus ja kinnisilmi näinud pilkumatut silma end vaatamas?
19. Kui keegi räägib sulle oma plaanidest, on sul olnud kindel teadmine sellest, milline on  tulemus? Kas see tunne on osutunud õigeks?
20. Kas tunned mingi kindla peroodi vastu ajaloos tugevat tõmmet ja närivat kahtlust, et konkreetne aeg ja koht olid sulle eelmises elus olulised?
Sinu vastused
Kui vastasid “jah” kolmele või enamale küsimusele, on sul kahtlemata sensitiivsed võimed, mida edasi arendada. Kõik, mida vajad, on saada töö käigus teadlikuks jõududest sinu sees ja maailmas su ümber ning õppida oma sünnipäraseid võimeid tahtekohaselt suunama.
Kui vastasid “ei” kõigile küsimustele, siis ilmneb, et eitad seda poolt endas kas seetõttu, et kardad seda, mis võib juhtuda, kui avad end nähtamatutele mõjudele, või seepärast, et oled  juba kohanenud uskuma, et sensitiivsed nähtused on mingil viisil salapärased ja seetõttu ohtlikud.
Triin Tisler