Kuulus energeetiline tervendaja ja selgeltnägija Veet Mano tuleb Eestisse

Kuulus energeetiline tervendaja ja selgeltnägija Veet Mano tuleb Eestisse

Ajavahemikus 6-9. veebruar viibib Eestis maailmakuulus tervendaja ja selgeltnägija Veet Mano, et siin läbi viia energeetilisi kursusi ja seminare. Tema üritustelt saavad inimesed abi oma füüsilistele ja psühholoogilistele probleemidele, pere- ja suhteprobleemidele,  ning jõudu ebatervislike eluviiside seljatamisel jne. Seminarid toimuvad Tallinnas, Tartus, Haapsalus ja Rakveres.

Ajavahemikus 6-9. veebruar viibib Eestis maailmakuulus tervendaja ja selgeltnägija Veet Mano, et siin läbi viia energeetilisi kursusi ja seminare. Tema üritustelt saavad inimesed abi oma füüsilistele ja psühholoogilistele probleemidele, pere- ja suhteprobleemidele,  ning jõudu ebatervislike eluviiside seljatamisel jne. Seminarid toimuvad Tallinnas, Tartus, Haapsalus ja Rakveres.

Veet Mano on maailmakuulus energeetiline tervendaja ja selgeltnägija, India legendaarse müstiku OSHO õpilane ja endine sõber. Veet Mano on eestlastele tuttav teleekraanilt, kui osales saates “Appi tuleb selgeltnägija”. Nüüd on ta kahe aasta jooksul Eestis tegutsenud olulise tervendajana, tänu tema kursustel osalemisele on väga paljud eestlased leidnud lahendused oma elulistele probleemidele.

Veet Mano kursused võimaldavad abivajajatel koguda positiivset energiat, õppida kuidas tõsta oma energiataset ja seda hoida, vältida kurnatust, ületöötamist, stressi, väsimust, vabaneda selja- ja kaelavaludest, leida abi ebatervislike eluviiside maha jätmiseks, kogeda erinevaid Osho meditatsioonitehnikaid ning lõõgastuda ja seeläbi leida oma sisemine tasakaal.

Tervendaja leidis oma tee Eestisse tänu siinsele perekonnale, kellel oli pikaajaline mure anoreksiaga ja kes abi saamiseks Moskvast Veet Mano üles otsisid. „On oluline, et me valiks endale parima elu ja õpiks iseennast usaldama” , õpetab Veet Mano probleemidele lahendusi otsivaid inimesi. Tänaseks on perekond tänu Manole haigusest võitu saanud ning ühiselt hakanud organiseerima Eestis Veet Mano seminare, et alternatiivne abi eestlastele lähemale tuua.

Käesoleva nädala lõpul külastab Veet Mano Tallinnat, Tartut, Haapsalut ja Rakveret eesmärgiga anda inimestele energiat, armastust ja õpetada neid avastama oma sisemist potentsiaali. Energeetilistel kursustel pannakse suurt rõhku ka seljaprobleemidele, kuna selgroog on keha kandev telg, kuhu kõik probleemid kokku kogunevad . Esmakordselt toimub Haapsalus ka väljaõppe kursus, kus Veet Mano õpetab kasutama enda poolt väljatöötatuid mažaasitehnikaid selja-ja kaelaprobleemide raviks.

Täpsemat informatsiooni seminaridest leiab siin, grupisoodustuste kohta leiate infot manoseminar@gmail.com.