Märgid, mis viitavad sellele, et sinu kolmas silm võib olla avanemas

Märgid, mis viitavad sellele, et sinu kolmas silm võib olla avanemas

Iidsetest aegadest saadik, on kolmas silm omanud müstilist tähendust ja aukartust äratavat suhtumist. Inimesi paelub salapära ja teadmatus, mis selle idamaa kultuurist pärineva spirituaalse termini ümber keerleb.

Iidsetest aegadest saadik, on kolmas silm omanud müstilist tähendust ja aukartust äratavat suhtumist. Inimesi paelub salapära ja teadmatus, mis selle idamaa kultuurist pärineva spirituaalse termini ümber keerleb.

Kes meist ei sooviks olla teatud olukordades informatsioonile tavapärasest rohkem  avatud. Märke, mis viitavad sellele, et sinu kolmas silm, kuues meel, käbikeha- nimetagem kuidas soovime,  võib olla uuele tasemele jõudmas on mitmeid. 

1. Surve  kulmude vahel.

Kui kolmas silm hakkab avanema,  võid tunda kulmude vahel survet, mis vaheldub  õrna puudutusetundega. Võid tunda ka soojuse levimist.  

2. Suurenenud ettenägelikkus. 

Kõige suuremaks ja selgemaks märgiks on loomulikult, see kui hakkame asju varasemast sagedamini ette nägema ja aimama, intuitsiooni tugevnemine. Hakkad seletamatult tajuma ja nägema ohumärke, saad signaale,  kuidas peaksid käituma, enne kui konkreetne olukord on käes. 

3. Suurenenud valgustundlikkus.

Kolmanda silma avanedes, võime märgata, et oleme hakanud valgusele tundlikumalt reageerima ja värve erksamalt nägema.

4. Muudatused isikuomadustes.

Tunned, et oled muutunud tolerantsemaks ja mõistad inimesi enda ümber paremini, kui varem. Koos kolmanda silmaga avanevad  tavaliselt ka altruistlikud omadused. 

5. Sagedased peavalud.

Peavalu võib olla konkreetseks märgiks sellest, et sinu kolmas silm on avanemas, eriti, kui tunned valu just lauba keskel. See viitab käbikeha energeetilisele arengule.

Kuidas aidata ise kaasa oma kolmanda silma avanemisele? 

Tarbi suhkurt nii vähe, kui võimalik.

Ole oma meelte suhtes tähelepanelik.

Joo palju vett.

Jaluta igapäev looduses vähemalt pool tundi.

Kanna indigosinist ja lillat värvi.

Lase lahti limiteeritud uskumustest.

• Mediteeri. 

 

Allikas: higherperspectives.com