Milline talisman omab tegelikult kaitsevõimet?

 

Paljudel inimestel on oma talisman, millelt usutakse saadavat kaitset ja tugevust. Aga millised talismanid ka tegelikult sind kaitsevad ja kust saada oma tõelist talismani?

 

Paljudel inimestel on oma talisman, millelt usutakse saadavat kaitset ja tugevust. Aga millised talismanid ka tegelikult sind kaitsevad ja kust saada oma tõelist talismani? Buduaar uuris vastuseid esoteerilistest internetiavarustest.

Tihti leitakse talismaniks mingi ese, mille minevik on teadmata ja see pole sugugi kõige targem valik, sest väga suurt rolli mängib talismani valmistaja või endise omaniku karma ja side sinuga. Kõige suuremat tugevust annavad talismanid, mis on valmistatud pereliikmete poolt. Näiteks kui isa palju reisib, siis parim talisman talle taskusse on lapse poolt valmistatud asi. Sama on ka lastega – oma ema või vanaema kootud sokid või pärandatud kõrvarõngad on oluliselt rohkem õnnetoovad ja kaitset pakkuvad kui näiteks suusareisil lumehunnikust leitud kellegi käekell või soojamaapuhkuselt taskusse pandud kaunis kivi. Kõige väärtusetum on aga talisman, mis on ostetud (v.a pärandatud asjad, mis on kunagi varem ostetud), sest talismani ei tohi valmistada rahaahnusest. Heaks talismaniks on alati ka pärandatud abielusõrmus – ega asjata selliseid sõrmuseid põlvest põlve edasi anta. Eriti hea oleks, kui selle sõrmuse endine kandja uuele omanikule ka head mõtted kaasa annaks. Jõuduandev talisman võib olla ka pereliikmete foto rahakotis.

Kui sa ise plaanid valmistada talismani, siis pea meeles järgmisi esoteerikareegleid:
* talismani ei saa valmistada iseendale, sest iseenda energia ei paku lisakaitset
* talisman peab olema valmistatud puhtast südamest ja soovist ning selle eest ei tohi küsida raha
* hoolikalt tuleb valida ka talismani matrjali ja soovitav on enne välja selgitada, millised on talismani tulevase omaniku kaitse- ja õnnematerjalid. Seda infot saad inimese numeroloogiast või horoskoobist
* lisakaitset pakub ka see, kui talismani valmistamise ajal on mõeldud sellele inimesele, kellele see hiljem antakse.

 

Kuidas on lood sinuga? Kas usud talismani jõusse ja kas sul on oma talisman?

Buduaar.ee