Mis on numeroloogiline aastanumber ja kuidas see sinu 2015. aastat mõjutab?

Mis on numeroloogiline aastanumber ja kuidas see sinu 2015. aastat mõjutab?

Kindlasti oled tähele pannud oma elus, et aastad ei ole vennad. Paljud ootavad uut aastat lootuses, et uus aasta toob uued tuuled. Nii see tihti ka on, aga lisaks vahelduvale aastanumbrile tuleks silmas pidada ka sinu enda sünnipäeva, mis kokkuvõttes paneb paika sinu aasta numeroloogilised mõjutused. Arvuta välja, milline on sinu personaalne aastanumber aastal 2015.

Kindlasti oled tähele pannud oma elus, et aastad ei ole vennad. Paljud ootavad uut aastat lootuses, et uus aasta toob uued tuuled. Nii see tihti ka on, aga lisaks vahelduvale aastanumbrile tuleks silmas pidada ka sinu enda sünnipäeva, mis kokkuvõttes paneb paika sinu aasta numeroloogilised mõjutused. Arvuta välja, milline on sinu personaalne aastanumber aastal 2015.

 

Kuidas personaalset aastanumbrit välja arvutada?

 

Liida kokku oma viimase sünnipäeva kuupäev, kuni saad ühe ja üheksa vahele jääva arvu. Näiteks kui sinu viimane sünnipäev oli 14.07.2014, siis liida kokku 1+4+0+7+2+0+1+4 ja saad 19. Siis liida 1+9=10 ja 1+0=1. See ongi aastanumber mis kehtib sinu järgmise sünnipäevani. 

 

Mida sinu aastanumber tähendab?

Number 1.

Number üks on uue 9-numbrilise tsükli algus ja see toob tihti kaasa uusi algusi ja suuri muutusi. Esimesel kuuel kuul püüab elu tuua sind välja kaitsekilbi alt, et saaksid avaneda uuteks suheteks ja võimalusteks, eriti kui oled end seni töö taha peitnud. Oled olnud viimasel ajal suhete suhtes veidi tõrges, aga käesolevat aastat mõjutava numbri 2 soe, kosutav energia peaks aitama sul teed sillutada.

Sind ootab ees särav ja dünaamiline aasta paljude muutustega ning sa võid julgelt asuda otsima uut suunda elus, et alustada uut üheksa-aastast tsüklit puhta lehe pealt. Avasta uusi võimalusi armastamiseks või kasuta ära energiapuhanguid, et oma ambitsioone järgida. Kui sinu senises suhtes puudub säde, võib sind vallata kiusatus lahku minna, aga oota august ära. See võib tuua huvitava pöörde.

Pööra tähelepanu sisemisele vaimsele seisundile ning tööta oma enesehinnangu kallal, selle asemel, et püüda oma välimust dramaatiliselt muuta. Uus keha ei pruugi olla see, mida sa vajad, vaid hoopis teiste lahked sõnad ja armastus.

Kui võtad vastu pakkumise stimuleerivaks sensuaalseks massaazhiks, viib see mõtted eemale tähtsamatelt asjadelt, eriti septembris. Novembriks oled muutunud juba niivõrd enesekindlaks, et suudad end hästi tunda, isegi siis, kui suhtega ei ole kõik korras. Detsembris tunned vajadust sõltumatuse järele. Naudi seda, aga ära kohustusi unarusse jäta. Ole avatum ja talita sisetunde järgi: see võib sütitada uue sädeme või tugevdada senist suhet.

 

Keskendu järgnevale:

uus suund

uued võimalused

läbimurre

naudi elu täiel rinnal

 

Võitle ja vabane järgnevast:

madal enesehinnang

kangekaelsus

mineviku külge klammerdumine

 

Number 2.

See on palju stabiilsem aasta kui eelmine. Mõtled sügavalt oma emotsioonide üle järele ja arutad seda, kuidas su suhete emotsionaalne külg sujub. Puhastumisprotsess võib venida pikaks, aga sa tunned end paremini, kui see on möödas. Number kahega algav aasta kätkeb endas maagilisi ootusi, aga kasuta oma intuitsiooni arukalt – eriti kui plaanid abiellumist või lapsesaamist. Samas töötab su intuitsioon paremini kui möödunud aastatel- usalda seda.

Juulis oled vastuvõtlik armastusele ja romantikale jättes samas praktilised asjad unarusse ning see rikub su tuju. Kui sa ei ole veel kaaslast leidnud, siis käesolev aasta pakub selleks ohtralt võimalusi – aga ära unista, vaid asu tegutsema. Septembris võib tekkida ootamatu vajadus olulisi otsuseid teha, väljenda end selgesõnaliselt, ära lase armastatud inimesel nuputada, mida sa tunned.

Hingelise haavumise jagamine lähendab teid partneriga või kui olete üksi, annab teile võimalusi sõlmida uus suhe. Harmoonilise koduse keskkonna loomine septembris aitab samuti kaasa õnneliku suhte loomisele.

Detsembris januned sa nalja ja spontaansuse järele, eriti kui su senine suhe on olnud igav ja üksluine. Kuigi uute seksuaalpartnerite leidmine erutab sind, januned sa varsti stabiilsuse ja püsiva suhte järele. Detsembris pead otsustama, mida sa tõeliselt tahad.

 

Keskendu järgnevale:

tasakaal

harmoonia

Võitle ja vabane järgnevast:

tunnete kontrolli all hoidmine

tuimusliigne unistamine

liigne unistamine

 

Number 3.

Number kolm toob endaga rohkem suhtlemist ja elu ning seltskonna nautimist. Töötad esimesel kuuel kuul oma enesekindluse tõstmise kallal. Oled optimistlikus meeleolus ning enesega rahul, mis teeb su seksuaalselt külgetõmbavaks. Kui lähed reisile, tahad elu täiel rinnal nautida ning sind ei huvita, kas partner tahab kaasa tulla või mitte.

Suhtlemine on oluline, eriti augustis. Kuula partnerit või uut armastust oma elus, kui nad püüavad sulle oma südant avada. Kui sa seda ei tee, on tulemuseks täiesti ebavajalikud draamad, mis kurnavad sind nii vaimselt kui füüsiliselt. Ära kritiseeri end selle pärast, mis sa ei ole, vaid õpi end armastama sellisena nagu sa oled.

Septembris kerkib päevakorda vabaduse küsimus. Sisetunne ütleb, et pead liikuma edasi ja jätma lootusetud olukorrad selja taha. Kangekaelsus võib tekitada uusi konflikte, aga kui sa tahad sõltumatust, siis selle sa ilmselt saadki.

Novembris peaksid olema paindlik, kuna enese kehtestatud piirangud ei lase sul elu täiel rinnal nautida. Huumorimeel on detsembris hädavajalik. See kuu tõotab tulla seksuaalselt aktiivne ja romantiline.

 

Keskendu järgnevale:

enese avardamine

lõbu

sotsiaalsete oskuste arendamine

õppida lihtsalt olema

Võitle ja vabane järgnevast:

vaimne segadus

muretsemine

seesmised konfliktid

 

 

Number 4.

Number neil on elu vundamendi ehitamise aasta. Plaanid esimesel kuuel kuul kõike piinliku täpsusega – kus süüa, elada, reisida, suhelda, töötada. Sa teed seda sellise põhjalikkusega, et voted endalt võimaluse spontaansuseks ja elu nautimiseks.

Juulis lõikad suure töö vilju ning naudid materiaalset kindlustatust, mis tekitab sinus turvatunde. Aga sa kipud tusatsema, kui pead kõige ja kõigi eest maksma. Räägi sellest partnerile selle asemel, et mõistatuslikult pahur olla. Leppige kokku, et kumbki maksab ise enda eest, kui sul hakkab sellest kergem.

Emotsionaalne ebakindlus võib rikkuda suhte novembris, aga kui sa oled valmis partneriga olulisi asju arutama, kindlustad suhte püsimise ka tulevikus. Emotsionaalse läheduse loomine aitab sul näha elu uue nurga alt ning sillutab novembris teed sügavamale teineteisemõistmisele või armastusele. See võib peita endas tugevat seksuaalset kirge.

Kuluta raha enda peale. Osta uusi riideid, käi juuksuri juures ja maniküüris või kosmeetiku juures ja massaazhis – see tõstab su tuju. Detsembris oled väga koduses meeleolus, võiksid minna kokakursustele, õppida sisekujundust või feng shuid – eriti, kui saad kasutada neid oskusi oma elutingimuste parandamisel.

 

Keskendu järgmisele:

tugeva aluse kindlustamine tulevikuks

loovus

materiaalsed asjad

Võitle ja vabane järgnevast:

vastuseis muutustele

seesmine võitlus

 

Number 5.

Number viis tähendab tihti põnevaid muutusi ja isikliku vabaduse saavutamist. Kui esimene poolaasta elad sisse, siis teine poolaasta on täis muutusi. Kui sul on partner, võivad teie suhetes tekkida kummalised pöörded, aga samas on need ka erutavad. Kui õpid muutustesse positiivselt suhtuma, siis suudad võtta elust maksimaalset.

Kui sa loodad leida armastust, aga ei ole selle suhtes midagi ette võtnud, paned varsti tähele positiivsetele muutustele viitavaid märke. Kui sa tahad vaid lõbusalt aega veeta, siis kiirgab sinust seksuaalset magnetismi. Potentsiaalsed partnerid tunnetavad seda ning edu on garanteeritud.

Aasta kestel avastad äkki, et tahad suhtest kõike – nalja, stabiilsust, kena kodu, head toitu, huvitavaid reise ja meelelahutust – aga sa mõistad ühtlasi, et pead selle nimel vaeva nägema. Septembris võib rahutu vaim viia su uute partnerite kaissu, aga sa mõistad varsti, et see on vaid tühi tuuletallamine.

Oktoobris tahad leida romantikat ja seksuaalset ekstaasi, lase südamel end juhtida.

Novembris paistab elu sundivat sind kaugemale, kui sa minna tahad, aga see võib tulla sellest, et sa seisad vastu võimalusele kogeda suhet uutmoodi. November pakub sulle ka võimaluse end mugavalt armastavas suhtes sisse seada. Kui sind tabavad emotsionaalsed üllatused, võiksid vaadata sügavamalt oma hinge – see on kasulik kogemus. Pane tähele hoiatavaid ebakõladele viitavaid märke, see aitab sul detsembris õnne leida. Pead tegema parandusi ja need on kasulikud kõigile.

 

Keskendu järgnevale:

reisimine

liikumine

seikluste otsimine

vabadus

Võitle ja vabane järgnevast:

skeptitsism

viivitamine

usaldamatus

 

Number 6.

Number kuus toob päevakorrale vastutuse- perekonna, püsisuhte, töö ja ühiskondlikul tasandil. Aasta alguses painab sind suhte püsivuse probleem. Sa küsid eneselt pidevalt, kas suudad siduda end eluks ajaks ühe inimesega või kas sa leiad õige inimese, kellega end siduda. Sa ei leia vastust oma peast, vaid oma tegudest ja püüdlustest otsustatu ellu viimisel.

Tunned sügavat emotsionaalset vajadust olla armastatud ja vajatud. Kallistused, suudlused ja seksuaalne lähedus tekitavad sus tunde, et sind hinnatakse. Kui oled pikaajalises suhtes, pead leidma ühisnimetajad, et probleemidega edukamalt toime tulla. Armukadedus võib olla laastav jõud, eriti septembris, kui su tunded on kõige tugevamad. Andestamine on lahenduse võti. Vaagi oma ebakindluse aluseid, enne kui teed otsuse, mida võid hiljem kahetseda.

Oktoobris suudad mõelda ratsionaalselt teatud suhete kestvuse üle, aga elu tuletab sulle meelde, et ei ole alati sugugi ideaalne. Detsember võib osutuda viljakaks seesmise tugevuse kindlustamisel ja uue armastuse leidmisel või uuesti armumisel.

 

Keskendu järgmisele:

kohustuste täitmine

pereasjad

rühmakohustused

Võitle ja vabane järgnevast:

isiklike ihade külge klammerdumine

emotsionaalne ebakindlus

 

Number 7.

Number seitse toob tihti ellu juurde vaimsust ja vaimse teadlikkuse kasvu. Tõenäoliselt leiad end juba aasta esimeses pooles mõnelt workshopilt või meditatsioonilt, mis avab sulle uue ukse iseenda tundmaõppimisel. Sa mõistad, mis vahe on üksi olemisel ja üksindusel ning ei karda enam seda esimest. Aasta viimasel kuuel kuul lööb vaatamata sellele ( aga võib olla just seetõttu) su armuelu õitsele ning sa võid nautida küpseid vilju. Oled teinud oma isiku arendamise kallal kõva tööd ning õppinud oma emotsioone usaldama. Tunned, et on aeg suunata pilk sissepoole, ning kui vajad aega järele mõtlemiseks, siis tee seda. Oma vaimse mina tundmaõppimine aitab sul teistega paremat kontakti leida ning suhteid paremini mõista.

Juulis on sul aega oma vajadusi analüüsida, see on ka suurepärane kuu uute plaanide tegemiseks. Kui sa paistad välja emotsionaalselt haavatuna, siis tuleneb see sellest, et keegi on su reetnud või maha jätnud.

Augustis aset leidvad uute suhete tekkimised ja vanade katkemised võivad tuleneda karma mõjudest. Sul avaneb võimalus vabastada varasemates suhetes tekkinud negatiivset energiat. Kui sul ei ole partnerit, siis augustis võib sul tekkida eriline suhe inimesega, kellel on tugev mõju su tulevikule.

Oktoober ja november on inspireerivad kuud, kuna vaimne teadlikkus toob sinus välja loomingulisuse ja laseb sul nautida armuelu. Detsembris peaksid hindama eelmistest suhetest ammutatud tarkust, selle asemel, et kaotatud armastuse üle sentimentaalselt nukrutseda.

 

Keskendu järgmisele:

ühtesulamine

tootlikkus

vaimne areng

õpi usaldama

Võitle ja vabane järgnevast:

faktide eest pagemine

lahtilaskmine

tundetus

 

Number 8.

Number kaheksa lubab nautida eelmiste aastate raske töö tulemusi. Võimalik, et pead vastu võtma suuri otsuseid ja sul on aeg vähe mõelda, sest kogu aeg tuleb tegutseda. Tunned end aasta teisel poolel tõelise kivikuningana ning suudad kasutada võimu positiivselt. Oled valmis viskama riidekapist välja kogu rämpsu – ning ilmselt teed seda ka oma armuasjadega. Seesmine tugevus aitab sul armuasjad taas joonde saada, kuna oled valmis tegema vajalikke korrektsioone.

Juulis sunnivad asjaolud sind oma hinge vaatama, mis võib muuta su suhtumist suhetesse. On aeg seista omil jalgel, mitte loota, et asjaolud pöörduvad iseenesest sulle soodsas suunas. See on sinu jaoks prooviaeg, aga tulemused on seda väärt.

Septembris avaneb sul võimalus kinnitada abielutõotust või senist suhet, mis tõotab kirge. Kui surud oktoobris teisele oma tahet peale, void saada tõsise tagasilöögi, millest sul on keeruline üle saada. Peaksid mõistma, et sa ei ole alati sugugi kõige targem ja see, mida partner teha tahab, on tema asi ega kuulu sinu vastutusvaldkonda. Aita armastatud inimestel olla nad ise ning sa oled õnnelikum.

Detsember on teguderikas kuu, sul on siis rohkem aega lõõgastuda ja lõbutseda, tahad olla spontaanne, aga pea meeles, et hea elu saladus peitub tasakaalus. Kui sa otsid armastust ja romantikat, siis pakuvad juuli, november ja detsember sulle selleks võimaluse. Tunned end hästi ja optimistlikuna ning positiivne suhtumine põhjustab õnnelikke olukordi.

 

Keskendu järgmisele:

väärtuste ümberhindamine

minevikku vaatamine, et sellest üle saada

seesmisele tungile allumine

Võitle ja vabane järgnevast:

jäikus

omandiiha

taktitundetus

 

Number 9.

Number üheksa on tsükli viimane aasta, see on hea paljude asjade lõpetamiseks, ja mitte nii hea, et alustada midagi uut ja kestvat- äri, abielu vms. Vaatamata sellele on selles aastas palju head. Õpid esimesel kolmel kuul saama lahti enese kehtestatud piirangutest ning suudad end paremini väljendada. Sul võib tekkida tunne, et puuduv tükk sinust on taas omal kohal, mis on tõeliselt vabastav tunne. Kunagi väga tähtsana tundunud suhtlemisprobleemid kaovad kui kevadine lumi. Teine poolaasta on suurepärane aeg elus läbimurde tegemiseks ning sul avaneb võimalus nautida kirge, rõõmu ja õnne, mis mõjub kui mesinädalad – eriti tuntav on see juulis ja novembris.

Aasta lõpupoole ära lase end emotsionaalsesse tupikusse ajada, klammerdudes mineviku lahkhelide külge. Kui sa seda teed, on tagajärjeks sõnasõda, mis ei lase probleeme lahendada. See näitab, et sul tuleb veel enda kallal veel vaeva näha, enne kui suudad andestada, unustada ja elu nautida. Peaksid möödunud üheksa-aastase tsükli kogemused selja taha jätma, et saaksid alustada uut tsüklit värskelt leheküljelt.

Finantsiliselt oled sa valmis kulutama meelelahutusele pillajalikult raha ning sa tunned and kütkestavana. detsembris oled sa valmis teistele meelehead tegema ning oled üldse armastusväärses meeleolus. Parajasti käsil olev suhe jõuab uuele tasemele. Sõbrad ja sugulased toetavad su õnne ja seesmise rahu otsinguid.

Keskendu järgmisele:

areng

muudatustega kaasa minek

vabanemine

Võitle ja vabane järgnevast:

isiklikud piirangud

liigne idealiseerimine

liigne kriitilisus

 

Buduaar.ee 

allikad psychiclibrary.com ja paranormaalne.blogspot.com