Opaal – kaitsev kivi, mis tugevdab elutahet

Opaal – kaitsev kivi, mis tugevdab elutahet

Opaal on karmaline kivi, õpetades, et mida te välja annate, tuleb teile endale tagasi.

Opaal on karmaline kivi, õpetades, et mida te välja annate, tuleb teile endale tagasi.

Opaal on habras ja peene vibratsiooniga kivi. See toob psüühilisi ning müstilisi visioone. Stimuleerides originaalsust ja dünaamilist loovust, aitab see saavutada ja väljendada inimese tõelist olemust. Opaal on neelav ja peegeldav kivi. See korjab üles mõtted ja tunded, võimendab neid ja suunab siis tagasi allikasse. Opaal on ka kaitsev kivi. Seda võib kasutada, kui minnakse ohtlikesse paikadesse.

Psühholoogiliselt võimendab opaal iseloomujooni ja toob need esile, et neid ümber kujundada. Suurendades enesehinnangut, aitab see teil mõista teie täit potentsiaali. Mentaalselt toob opaal kergust ja spontaansust. See soosib huvi kunstide vastu.

Emotsionaalselt on opaali alati ühendatud armastuse ja kirega, iha ja liialdatud armuihaga. See on võrgutav kivi, mis intensiivistab emotsionaalseid seisundeid ja vabastab keeldudest. Kivi võib mõjuda kui emotsionaalne stabiliseerija, kuid võib energiat ka hajutada, ja kasutaja peab olema väga keskendunud, enne kui hakkab opaali kasutama tunnete uurimiseks või nende indutseerimiseks, või tal peab olema kõrval teisi kive, et aidata tervikut kokku viia. Opaal näitab teile, milline on teie emotsionaalne seis olnud minevikus, eriti teistes eludes, ja õpetab, kuidas võtta vastutust oma tunnete eest. See soodustab positiivseid emotsioone. Opaali kandmine andvat lojaalsust, ustavust ja spontaansust, kuid opaal võib võimendada ka heitlikkust seal, kus see kalduvus on juba olemas. Opaale võib kasutada Maa energiavälja tervendamiseks.

Opaal tugevdab elutahet. See ravitseb Parkinsoni tõbe, nakkusi ja palavikke ning parandab mälu. Puhastades verd ja neere, reguleerib opaal insuliinitaset, kergendab sünnitust ja leevendab premenstruaalset sündroomi. Opaal on kasulik silmadele, eriti eliksiiri kujul.

Allikas: Väike Ingel Facebooki veebileht

 

Anneli Allikas-Parv