Tõeotsija Alan Durier: Ufod on 100% olemas

Tõeotsija Alan Durier: Ufod on 100% olemas

Alan Durier on noor mees, kes on tegelenud aastaid kõige sellega, mis toimub meist väljaspool. Alan ise ütleb enda kohta, et on tõeotsija, kes soovib teada, kust me tuleme ning mis on meie ülesanne selles maailmas. Ta on uurinud para-ja vaimumaailma ning kohtunud ka isiklikult maaväliste olenditega. Buduaar rääkis noore tõeotsijaga ufodest, vaimudest ja teispoolsusest.  

Alan Durier on noor mees, kes on tegelenud aastaid kõige sellega, mis toimub meist väljapool. Alan ise ütleb enda kohta, et on tõeotsija, kes soovib teada, kust me tuleme ning mis on meie ülesanne selles maailmas. Ta on uurinud para- ja vaimumaailma ning kohtunud ka isiklikult maaväliste olenditega. Buduaar rääkis noore tõeotsijaga ufodest, vaimudest ja teispoolsusest. Täna tutvustame teile, kes on Alan, ning peagi saate lugeda rohkem kõigest sellest müstilisest ja maavälisest, sest Alan hakkab Buduaaris sel teemal lugusid avaldama.

1.Kõigepealt lihtne küsimus – kas UFOd on olemas?

Esiteks selgitus, et „UFO” (Unidentified Flying Object) tähendab siis tundmatut lendavat objekti. Maailmas on 90% erinevatest müstilistest juhtumitest skeptikute poolt mingisuguse selgituse leidnud, kuid 10% on siiani jäänud selgitamata. UFOd on on 100% olemas. Kui mõtlete UFO’de all „tulnukaid”, siis vastus on samuti JAH, nad on olemas. Kui praegu nimetatakse neid UFODEKS ja TULNUKATEKS, siis peale 2012. aastat oskab enamus meist nimetada neid nende tsivilatsiooni nimetuse järgi. Neid on meie universumis rohkem, kui te arvata oskate, ja nad teevad koostööd valitsusega.

2. Milline oli sinu esimene kokkupuude ufode/paramaailmaga?

Esimene kokkupuude sai alguse lapsepõlves, päris pisikesena. Nägin unes „ilmutuse” moodi unenägu. See unenägu oli detailne ja emotsionaalne – seal oli näidatud mulle lendava õhulaeva ZEPPELINI katastroofi. Kokkupuude „tulnukatega” sai alguse enam-vähem samal ajal. Mind külastasid „3-4 karu”, kes olid akna taga ning lehvitasid mulle, telepaatiliselt kutsudes mind nendega kaasa minema. Siis mäletan, et ei kartnud ning peale seda ma hõljusin toas mööda sinakat valguskiirt ja siit edasi enam ei mäleta. See juhtus mitmeid kordi. Paramaailmaga olen kokku puutunud nii palju, et olen kaks korda kohtunud niinimetatud vaimudega. Mõlemal korral olid kokkupuuted füüsiliselt tuntavad.

3. Kas filmidest nähtu, et “ufod röövivad” inimesi, on ka päriselt võimalik?

Absoluutselt. Viimasel ajal on mitmeid videoid ka üles internetti riputatud koos asitõenditega, kus röövitutel on naha peal põletusjäljed ja sümbolid. Väga populaarseks sai lugu ühest naisest, kes mäletab, kuidas teda mitmeid kordi rööviti ning rasestati. Naisel kutsuti esile abort ja sellest on ka pildid, kus on selgelt näha, milline „peletis” see laps oli. Sellest on youtubes ka video üleval. Sellel on põhjus, miks inimesi röövitakse, eriti just naisi ja ka lapsi. Sellest peab pikemalt kirjutama järgmine kord.

4. Mis sa arvad, miks osad inimesed on n-ö välja valitud nägemaks asju, mis toimuvad teispoolsuses?

Nende vibratsioonitase on kõrgem. Nad on rohkem keskendunud oma „sisemisele minale” ning tänu sellele suudavad nad fokuseerida enda alateadvust märkama kõrgema vibratsiooni tasandeid ja energiaväljasid. Varsti näeb enamus meist varjatud maailma ning suudab tajuda oma eelmisi elusid. Mina ei ole kunagi „selgeltnägija” olnud ega ei hakkagi olema. Olen valitud teistsuguse missiooni jaoks. Soovin inimestele teadvustada, mis toimub meie ümber. Soovin meid välja tuua rutiinist ja orjandusest!

5. Milline on olnud kõige hirmutavam kogemus seoses vaimu- ja paramaailmaga?

Kõige jubedam oli kohtumine hallide tulnukatega, kui elasin Meriväljal. Ühel ööl, kui olin väsinud nende külastustest, tundsin ma nende telepaatilist sõnumit „ära karda, ärka”. Ma tegin silmad lahti ja tõusin hooga voodist üles. Ju nad siis läksid seekord paanikasse minu käitumise pärast ning hakkasid paaniliselt mööda tuba ringi käima ja vahetasid välimust. Nad üritasid võtta „ämbliku” kuju, ning üks nendest sellidest suutis seina peal kõndida. Ma panin tule põlema ning karjusin, läksin toast välja ja tagasi tulles olid nad õnneks kadunud. Vaimude kogemus oli samuti väga õudne. Tegelesin toas rahulikult oma tegemistega, kuni tundsin, kuidas keegi mind selja taga jälgib. Vaatasin taha ning kedagi ei olnud näha. Nii oli veel paar korda, siis mõtlesin, et täiesti segane olen või…. ei ole seal kedagi. Viimane kord, kui ma tundsin uuesti sama asja, ma ei vaadanud taha, ei teinud üldse välja… ja siis koputaski mulle keegi kolm korda paremale õlale. Vaatasin taha ning seal ta seisiski – musta kapuutsi ja kitliga must figuur. Oli selgesti näha ja vaatas mulle oma musta, näotu ilmega sügavalt otsa. Ma hakkasin nii kõvasti karjuma, et „kurgunibu oleks välja suust lennanud”. Siis kadus ta pimedusse tagasi. See oli tõesti jube, siiamaani on külmavärinad peale tulnud, kui mõtlen sellele.

7. Palju on räägitud paralleeluniversumitest. Mida sina sellest arvad? Kas on leitud juba mingeid tõendeid nende eksisteerimise kohta?

Inimestele ei näidata tõendeid. Kui need tõendid olemas on, siis oleksid need kindlasti „tulnukate” ja valitsuse käes. Paralleeluniversumid eksisteerivad ning neid on võimalik vahel kogeda unes. Samuti mõelge selle peale, et te olete ristmikul. Teil on valida minna paremale ning jääda auto alla või minna vasakule ja jõuda kooli. Te ei tea oma valikut veel ette, samuti ei tea te, mis juhtub, kui valite parema tee, või siis, kui vasaku tee. Sealtmaalt ongi kõik teie endi teha selles UNIVERSUMIS. Paralleeluniversum oli juba ammu teie valikutega arvestanud ning mõnes paralleeluniversumis te jäitegi auto alla, mõnes te läksite vasakule ning mõnes ei valinud te kumbagi teed ning läksite tagasi mööda tuldud rada jne jne. See ongi see populaarne „SAATUS”. Teie ise valitegi kooskõlas paralleeluniversumitega oma saatuse selles universumis. Iga teie valik muudab kogu maailma saatust.

8. Mis sa arvad, mis saab meie inimkonnast u. 100 aasta pärast? 

Vaadake parem, mis juhtub 1-2 aasta pärast :). Muidugi tean, mida mina 100 aasta pärast teha soovin:)

9. Kust sai alguse sinu huvi teispoolsuse vastu? 

Pidin õppima ning keskenduma sellele valdkonnale, sest elu tegi nii. Tahtsin teada, kas olen vaimuhaige, või juhtub selliseid müstilisi juhtumeid ka mujal maailmas, teiste inimestega. Info, mida olen uurinud, on minu jaoks olnud nii vabastav. Olen tõeotsija ning inimene, kes soovib teada, kust me tuleme ja mis meie ülessanne on. Uurinud olen selliseid asju 5 aastat järjepidavalt. Loodan, et inimesed teadvustavad endale varsti, et midagi on meie maailmas praegu valesti ning meid hoitakse infopuuduses ja mõttevangis. Meile ei räägita midagi, me vaid töötame ja stressame riigi jaoks. Rutiin, mis tapab. Kuid elada on ju vaja, eks ole? Kuid ainult hullemaks läheb.

10. Millega igapäevaselt tegeled ?

Olen alati olnud iseõppija. Olen jäär ning olen seega hea algataja ning suhtleja. Mulle meeldib olla organisaator ja olen juhiomadustega. Tänu sellele olen õppinud veebimaailma ning disaini. Tundus huvitav minu jaoks. Olen nüüd 2,5 aastat oma firmas tegelenud veebiteenuste pakkumisega. Viimasel ajal tegutsen eraisikuliselt ja pakun inimestele enneolematu hinnaga teenuseid, sest nii on õigem ning samas elan ma ise ideaalselt ära. Karma ütleb, et inimesel on vaja oma sõpradelt võtta kas või väike summa teenuste eest, sest see stabiliseerib andmisrõõmu.

11. Kas oled jõudnud ka mõningate saladuste jälile, suheldes teispoolsusega? 

Ma ei oska suhelda teispoolsusega, kuid suhtlen teatud „inimestega”, kes on oma olemuselt midagi muud. Nad annavad mulle informatsiooni. Saladuste koha pealt, siis tean Eestis olevaid vabamüürlasi ning reptiile. See on mu suurim keskendumine hetkel, ma üritan uurida võimalikult palju reptiilide kohta. Need on sisalikinimesed ning nad on siin, meie seas. Piiblis kirjeldatakse reptiili kui madu, kes rääkis Adama ja Evaga. See on tegelikult teistmoodi juhtunud lugu. Kahjuks ei saa praegu pikemalt siin intervjuus selle kohta rääkida. 

 

Kui Teil on kogemusi ufode, tulnukate, vaimudega ja paranormaalsete nähtustega, siis Alan ootab Teie kirju oma e-mailile info@saientoloogia.net või facebooki Alan Durier. “Soovin teie küsimustele vastata ning teid valgustada. Keskendun sellele praegu nii palju kui võimalik. Saadan Teile kõigile eneseusku, head olemist, positiivsust ning armastust!”

 

 

Õige pea saate Alani uskumatutest kogemustest ja selgitustest paramaailma kohta lugeda juba siitsamast Buduaar.ee lehelt.

 

Triin Tisler

 

 

Sarnased artiklid