Tselestiit tõmbab ligi head õnne

Tselestiit tõmbab ligi head õnne

Öeldakse, et tselestiit olevat jumalikust energiast läbi imbunud.

Öeldakse, et tselestiit olevat jumalikust energiast läbi imbunud.

Kõrge vibratsiooniga kivi viib teid kontakti inglite maailmaga. Tselestiit algatab hüppelise vaimse arengu, olles kasulik selgeltnägemise ergutamisel, unenägude meenutamisel ja kehavälistel rännakutel. See kaunis kristall toob südamepuhtust ja tõmbab ligi head õnne.

Ravides aurat, toob tselestiit ilmsiks tõe ning aitab leida tasakaalu ja keskendumist. Kivis peituv sügav rahu aitab kaasa konfliktide lahenemisele ja stressirohketel aegadel aitab säilitada harmoonilist atmosfääri.

Halvasti toimivate suhete korral aitab tselestiit avada ruumi rahumeelseteks läbirääkimisteks juhatades teid õrnalt ja tasakaalukalt õigete vastuste ning äratundmisteni. Kivi aitab teil paremini mõista enda ja teise poole seisukohti.

Tselestiit on loov kivi, eriti väljendub see kunstis. See jagab leebet tugevust ja tohutut sisemist rahu. Te teate seda kivi kandes täpselt, kuhu teel olete ja miks. Oma rahustava toimega võib kivi jahutada möllavaid emotsioone. See rahustab ja samas ka teravdab meeli, hajutades mured ja edendades sujuvat suhtlemist.

Kui teil on keerulisi mõtteid, siis tselestiit aitab neid analüüsida ja mõista. Kolmandale silmale paigutatuna avab tselestiit ühenduse universaalsete energiatega. Tselestiit on suurepärane ravija haigele hingele, lahustades valu ja tuues taas armastust.

See kõrge vibratsiooniga kivi tervendab silma- ja kõrvahädasid, kõrvaldab mürke ja korrastab rakke. Piinatud meel leiab rahu, pingul lihased valu leevenduse.

Nii nagu kõik sinised kristallid, on ka tselestiit tõhus abiline kurgutšakra murede korral, samuti valutava kurgu puhul. Otsese päikesevalguse käes kipub kivi aga pleekima.

Allikas: Väike Ingel Facebooki veebileht

 

Anneli Allikas-Parv