Annemai võrgutab: torbikute rünnak ja strippari tissid

Annemai võrgutab: torbikute rünnak ja strippari tissid

See blogipidamine on mind palju muutnud. Ma ei tunne isegi end ära, rääkimata sõbranjedest, kes minu hulljulgust ja seiklusjanu pidevalt kommenteerivad. Eks ma pean ju ise ka natuke kaasa aitama, et mul oleks midagi teile kirjutada. Läksime sõbranjedega üle pika aja reedel välja Hollywoodi relaksima ja oh imet – klubi oli täis keskealisi kiimas meesterahvaid, keda üldjuhul sealt massiliselt ei leia.  Me kutsume omavahel neid keskealisi pidutsejaid “torbikuteks”.  Kas naised andsid torbikutele kodust vaba päeva või? Ilmselgelt polnud see neil mingi koolikokkutulek või afterparty, sest näha oli, et mehed olid kas üksi või paarikaupa välja tulnud.  Loomulikult käis klubis naistejaht, millega ma ka ise kokku natuke puutusin. 

See blogipidamine on mind palju muutnud. Ma ei tunne isegi end ära, rääkimata sõbranjedest, kes minu hulljulgust ja seiklusjanu pidevalt kommenteerivad. Eks ma pean ju ise ka natuke kaasa aitama, et mul oleks midagi teile kirjutada.

Läksime sõbranjedega üle pika aja reedel välja Hollywoodi relaksima ja oh imet – klubi oli täis keskealisi kiimas meesterahvaid, keda üldjuhul sealt massiliselt ei leia.  Me kutsume omavahel neid keskealisi pidutsejaid “torbikuteks”.  Kas naised andsid torbikutele kodust vaba päeva või? Ilmselgelt polnud see neil mingi koolikokkutulek või afterparty, sest näha oli, et mehed olid kas üksi või paarikaupa välja tulnud.  Loomulikult käis klubis naistejaht, millega ma ka ise kokku natuke puutusin. 

Niisiis, sel õhtul lähenes mulle viis torbikut vanuses 37-44. Ma ei tea, mis nad ise mõtlevad noori naisi lantides, aga mul tekkis kohati võrdlus oma isaga. Mõtlesin, et kui minu isa oleks siin täna õhtul üksi väljas ja meie emaga oleksime kodus. Küll see oleks imelik pilt.  Miks need mehed nii teevad? Mis neil kodus puudu on? Või jäi noorus elamata siis, kui oleks pidanud vabalt ja vallatult ringi seiklema? Võtsin kõik torbikud avasüli ja laia naeratusega oma jutule. Seda puhtast uudishimust, et pilti saada, miks nad väljas on. Mu küsimused olid väga otsekohesed ja enamasti sain ka otsekohesed vastused. Üks 40aastane väitis, et käis äripartneritega kohtumisel ja kui sai juba välja tuldud, siis ei tahtnud nii vara koju minna. Teine 37aastane ütles, et naine on sõbranjedega kuskil väljas ja võibolla tuleb ka hiljem klubisse. Kolmas 41aastane väitis, et naine sünnitas eile kaksikud ning ta tuli sõbraga seda tähistama. OMG, kas tõesti tuleb normaalne mees isakssaamist klubisse tähistama ja teeb seda tibidele jooki välja tehes? Neljas oli ka 40 ja ütles, et tuli niisama tuulutama ja lõpuks viies – bingo!- oli vaba ja vallaline 44aastane meeskodanik.  Mu oma isa pole kuigi palju vanem, seetõttu oli mul alguses väga raske ette kujutada, et mul võiks mingisugunegi suhe olla 50 suunas triiviva mehega. Mis mind võiks üldse sellise mehe juures köita? Tõenäoliselt tema osavus ja kogemused. Selle viimase mehe puhul ei jäänud muidugi vähimatki kahtlust, et seda kõike tal jagub ja jääb ülegi. Ta nägi väga kena välja ning tundus olema tuttav iga teise ööklubis viibiva  naise ja mehega. Kui ma küsisin, miks ta just siia klubisse tuli, ütles ta, et talle meeldib noortega pidu panna, sest see on vaba ja sundimatu õhkkond, keegi ei tule ärist ja rahast rääkima. Jah, ta oli päris lahe mees ja temaga oli huvitav rääkida. Lobisesime ja aeg lendas, ma jäin aina rohkem purju, aga mu õhtune vestluskaaslane oli täiesti kaine – ta ei joonud alkoholi. “Ma ei joo, ei tantsi ja ei käi jala rohkem kui 150 meetrit,” ütles ta enda kirjeldamiseks.  Mina aga trimpasin kokteili ja nautisin pidu tema kõrval puusa nõksutades. Vahepeal tuleb lasta end õhtul kaasa kanda, mitte kogu aeg kontrollida olukorda. Küll ma jõuan elu kontrollida siis, kui mul on lapsed ja pere.

Me lobisesime ja ma hakkasin tasapisi ära unustama, kui vana ta on. Pealegi ei olnud see tema vanus häiriv, sest ta nägi oma vanuse kohta neetult värske ja seksikas välja. Vanust küsimata oleksin pakkunud talle maksimaalselt 34. Umbes kell kolm ütles mu vestluskaaslane, et seab sammud kodu poole ja võib ka mind ära visata. Muide, ta ei valetanud selles osas, et üle 150meetri ta ei kõnni – auto oli pargitud otse klubi ukse ette ja mul jääb vaid üle imestada, kuidas seal keelatud parkimise alas seda ära ei viidud. 

Kui autosse olime istunud, teatas ta, et pakub mulle ühe idee välja, millele ma võin vabalt eitavalt vastata. Ta kutsus mind stripiklubisse. Ma vastasin endalegi pisut ootamatult jaatavalt. Ma polnud kunagi varem sellisesse kohta juhtunud. Värske õhk mõjus joovastavalt ja avastasin, et olin ikka päris purjus, kui klubisse jõudsime. See klubi oli seest väga ilus ja seksikas ning koosnes ühest suurest erinevate sopikestega ruumist, kuhu sai ka kardinaid vahele ja ette lasta. Istusime ühte nurgakesse kahekesi maha ja nautisime head muusikat. Ega rääkida seal ei saanudki, sest sound oli väga kõva. Varsti tuli meie ette tantsima üks striptiisitar, ta oli väga kena nii umbes kolmekümnene suurte silikoonrindadega vene naine. Ta tantsis meile ja lähenes tantsides mulle, nii et mul hakkas imelik. Ühel hetkel istus ta mulle sülle ning surus oma rinnad vastu mu nägu. Üldjuhul ma oleks sellises olukorrast põgenenud, aga tõenäoliselt mõjus väike jook ja paras väsimus, mis mind olukorda relaksima panid. Ta võttis rinnahoidjad ära ning endalegi arusaamatult võtsin ma ta rinnad enda käte vahele. Vot siis nii, katsusin elus esimest korda silikoonrindasid. Ma vist isegi natuke erutusin selle peale. Ta silitas mind ja ma justkui läksin sellega natuke kaasa ning lasin tal tegutseda. Ühel hetkel libistas ta oma käe mu jalgevahele ja siis ma ehmatasin ning sain paugu pealt kaineks. Tõukasin ta ära ja ta jätkas tantsimist pisut kaugemal. Mul oli vastik olla, tundsin, et keegi tahtis mind ära kasutada. Mu kaaslane vaatasin mind ja muigas. Ma olin vist tusase ja ehmunud näoga, sest ta sosistas, et aeg on koju minna, ning kuigi ta naudiks väga seda vaatepilti, siis ma ei pea midagi tegema, mida ma ei taha. Mõtlen siiani, kas see oli juhus või oli see mehe plaan, et näha mind ja seda naist omavahel tantsimas, armatsemas või veel mida iganes tegemas.  Aga vot, läks nii, et ma hakkasin pipardama. Vaadates ringi, siis nii mõneski kohas olid kardinad ees ja seal toimus kindlasti midagi enamat kui lihtsalt privaatne tants – läbi valju muusika oli ka muid häälitsusi kuulda.

Kui ma päris ausalt ütlen, siis see oli päris erutav kogemus ja ma mõtlen, et kui see mind piinama peaks jääma, eks lähen siis ühel päeval tagasi sinna klubisse. 

Mu 44-ne oli  kokkuvõttes igati džentelmen. Lahkusime klubist ja ta viis mu koduukse ette, tänas toreda õhtu eest ja läinud ta oligi. Ei küsinud numbrit ega palunud end kohvile kutsuda, mis oli minu jaoks väga meeldiv lõpp sellele varahommikule. Kõige vähem armastan ma neid varahommikusi meestepoolseid moosimisi. Nad viivad su koduukse juurde, sa juba kujutad ette, kuidas saad kohe meigi maha ja voodisse libiseda, aga mees jätkab moosimist ja ei lase sul minna. 

 

Kogemuse võrra rikkam Annemai