GALERII! Sära, glamuur & pillerkaar Roberto Bravo avamispeol

GALERII! Sära, glamuur & pillerkaar Roberto Bravo avamispeol

Itaalia ehtebränd Roberto Bravo avas uksed T1 kaubanduskeskuses, kutsudes eksklusiivsele avamispeole kohale kõik kõige suuremad ehtegurmaanid. Õhtut juhtis šarmantne Mart Sander, muusika eest hoolitsesid Trio Titoks ning DJ Makee, maitsemeeli paitas Carmen Catering ja mulli pistis klaasi prosecco Mionetto. Avamispidu sai Roberto Bravo vääriline – meeleolukas ja eksklusiivne.

Roberto Bravo avamispeol sai nautida lisaks fantastilisele muusikale, toidule ja joogile ka suurepäraseid pakkumisi, tutvuda uute kollektsioonidega ning proovida kätt õnneloosis, kus kaks õnnelikku said endale Roberto Bravo eksklusiive sõrmuse. Mionetto andis loosi ka pudeli proseccot.

Roberto Bravo ehted loovad inspireerivate kujundite kaudu ainulaadse tunde. Ettevõte alustas oma tegevust Itaalias 1998. aastal, ning seejärel kolis oma kontoriga 2008. aastal Vicenzasse. Ettevõte, mis tegutseb jae-, tootmis- ja ekspordipiirkondades, on saavutanud tuntuse ülemaailma. Tänapäeval on brändi seatud ülemaailmsed ehete trendid tänapäevaste joonte, kõrgtehnoloogia, erakorraliste disainide, käsitöömeisterlikkuse, ekspressiivsete kollektsioonide ja laia tootevaliku kaudu. Roberto Bravo pakub palju üllatusi, olles täis esteetilisi ja salapäraseid jooni. Tegemist on julge ja loomingulise lähenemisviisiga erakordsete kollektsioonide kaudu, mis tutvustavad eheteentusiastidele maagilist maailma läbi kulla, teemanti ja emaili.

Tutvu Roberto Bravo loominguga koduleheküljel või külasta kauplust T1 kaubanduskeskuse esimesel korrusel.

Vaata ka meeleolukat galeriid!