LAURI PEDAJA PALJASTAS, miks ta jõusaalis nokkmütsiga käib

LAURI PEDAJA PALJASTAS, miks ta jõusaalis nokkmütsiga käib

Juuksur Lauri Pedaja, kes teeb kaasa ka kodumaises menuseriaalis “Köök”, otsustas sel aastal korrapäraselt trennis käima hakata ning siiamaani on tal see vägagi edukalt õnnestunud. Selle tõestuseks on Lauri oma Instagrami kontole ka pildid postitanud. Pilte vaadates tekkis huvitav küsimus – miks käib Lauri jõusaalis alati nokamütsiga? Miks peidab juuksur oma juukseid?

Juuksur Lauri Pedaja, kes teeb kaasa ka kodumaises menuseriaalis “Köök”, otsustas sel aastal korrapäraselt trennis käima hakata ning siiamaani on tal see vägagi edukalt õnnestunud. Selle tõestuseks on Lauri oma Instagrami kontole ka pildid postitanud. Pilte vaadates tekkis huvitav küsimus – miks käib Lauri jõusaalis alati nokkmütsiga? Miks peidab juuksur oma juukseid?

Just selle sama küsimuse ka Laurile esitasime: miks ta jõusaalis nokkmütsiga käib? Kas ehk sellepärast, et ta ei jõua enne seda oma soengut sättida, nii nagu vaja? “Osaliselt on sul õigus… Kuna ma käin enamasti trennis hommikuti, siis täiesti lamp oleks hommikul 20 minutit varem ärgata, et endale sonks pähe föönitada ja niikuinii peaksin ma peale trenni uuesti soengu tegema. Hetkel ma kasvatan oma juukseid ja nad on juba praegu nii pikaks kasvanud, et lihtsalt vahaga ma oma juukseid enam paika ei säti – selleks kulub ikka rohkem tööd ja vaeva,” tõdeb Lauri.

Üks põhjus, miks Lauri nokkmütsi kannab, on veel. “Mulle meeldivad cap‘id ja loomulikult näeb mind ka igal pool mujal nokakaga, mitte ainult trennis.”

Lauril on hetkel plaanis oma tukaosa kuni lõua alla kasvatada.