VAATA, MIDA LUBAB TÄHETARK IGOR MANG 2017. aastaks

Eesti tuntuim tähetark Igor Mang rääkis "Seitsmestele uudistele", mida inimesed algaval 2017. aastal oodata võiksid. Just Mangi poolt kirjutatud horoskoobid on Eesti rahva poolt kõige hinnatumad ning neid oodatakse pikisilmi iga aasta alguses. Mees nendib intervjuus, et tulemas on igati hea aasta, küll aga võivad inimesed varasemast agressiivsemaks muutuda. 

Eesti tuntuim tähetark Igor Mang rääkis “Seitsmestele uudistele”, mida inimesed algaval 2017. aastal oodata võiksid. Just Mangi poolt kirjutatud horoskoobid on Eesti rahva poolt kõige hinnatumad ning neid oodatakse pikisilmi iga aasta alguses. Mees nendib intervjuus, et tulemas on igati hea aasta, küll aga võivad inimesed varasemast agressiivsemaks muutuda. 

Tähetark Igor ütleb kohe, et saabuv kukeaasta paistab erakordselt silma sellega, et inimesed muutuvad töökamaks ja ka hommikul vara ärkamine ei ole enam probleem. Saabub sihikindlus ja järjepidevus – inimesed leiavad oma sees üles õige sihi, mille poole rühkida ja neile jõuab kohale teadmine, mida nad tahavad.

Igori sõnul väheneb uuel aastal Eestis ka tööpuudus ja rohkem inimesi leiab endale töö, mis tähendab, et leib on laual ja see ongi kõige tähtsam. Siiski nendib tähetark, et inimesed võivad kohati ka agressiivseks muutuda, sest soov jõuda sihile ja saavutada oma eesmärke võib kaasa tuua kärsitu emotsiooni.

Kukeaasta tuleb positiivne ning selle märksõnadeks on töökus, karjäär ja sihikindlus. 

Vaata ka Igori ennustust allpool olevast videost!