MIKS ALLAN ROOSILEHT on Buduaari turu fänn?

MIKS ALLAN ROOSILEHT on Buduaari turu fänn?

Buduaari turg LIVE müüjaid ja külastajaid hoiab elevil tuntud raadiohääl Allan Roosileht, kes on avastanud enda jaoks turgude fenomeni.

Allan Roosilehe rariteetsed vinüülplaadid ja automudelid on väärikas panus kollektsionääride kogudesse. Kuid tähtsamaks turul raha teenimisest peab Allan head suhtlust ja seltskonda.
“Üheski riigis, kus olen käinud, pole ma turgu vahele jätmud. See on koht, kus kohtad kõige põnevamat osa seltskonnast. Turg on omaette kogukond, kus kõik tunnevad kõiki – müüjad on tuttavad, aga teinekord mäletad ka juba ostjaid, tead, mida nad otsivad, saad aimu nende huvidest. Ja oh siis neid rõõmsaid nägusid, kui mõni asi õnnestub odavamalt kätte saada. Suhtlus ja kauplemisrõõm, müüjale ka kindlus, et õige asi õige hinnaga kiiremini ostja leiab.”

Buduaari turg LIVE ürituste kohta on Allanil ainult positiivseid sõnu: “Buduaari turg LIVE on väga geniaalne ühendus seltskondlikust koosviibimisest ja edukast kauplemisest ning sellisena maailmas kindlasti täiesti ainulaadne sündmus, mida ei tohiks vahele jätta. Maailma kõige ilusam turg – ilusad inimesed müüvad väga ilusaid asju ilusate hindadega. Nagu muinasjutus!”

Fotod: Maksim Toome, Martin Lätt

Buduaar.ee