Fresita blogija: tänavamoe inspiratsiooniuputus

Mõned päevad tagasi algas naisterõivaste sügis/talv 2015 uute kollektsioonide esitlus New Yorgis, mis lõpeb juba märtsis Pariisis.

New York on ideaalne koht alustamaks uut hooaega, ja seda mitte ainult disainerite, vaid eelkõige linna enda äärmuslikkuse tõttu. Sisu pole moeetenduste puhul enam ammu nii dominantne kui varem. They're about the people attending. Moenädalate trall on mulle alati pinget pakkunud, kuid viimastel aastatel on moemüra ka minu fookust päris märkimisväärselt kollektsioonidelt tänavamoele hajutanud. Tänavad on üha enam täis andekaid fotograafe, kes jäädvustavad loendamatul hulgal kantavaid moehetki, millest ka päriselt on võimalik inspiratsiooni võtta ja mida ka päriselt on võimalik realiseerida.

 

Galeriist leiate mõned ägedad outfit'id, mis võib-olla pakuvad mõnusat silmailu või annavad hoopis põnevaid värvilisi ideid juba lähenevaks märtsiks, mis loodetavasti toob palju päikest ja soojenevaid kraade!

Mõned päevad tagasi algas naisterõivaste sügis/talv 2015 uute kollektsioonide esitlus New Yorgis, mis lõpeb juba märtsis Pariisis.

New York on ideaalne koht alustamaks uut hooaega, ja seda mitte ainult disainerite, vaid eelkõige linna enda äärmuslikkuse tõttu. Sisu pole moeetenduste puhul enam ammu nii dominantne kui varem. They’re about the people attending. Moenädalate trall on mulle alati pinget pakkunud, kuid viimastel aastatel on moemüra ka minu fookust päris märkimisväärselt kollektsioonidelt tänavamoele hajutanud. Tänavad on üha enam täis andekaid fotograafe, kes jäädvustavad loendamatul hulgal kantavaid moehetki, millest ka päriselt on võimalik inspiratsiooni võtta ja mida ka päriselt on võimalik realiseerida.

 

Galeriist leiate mõned ägedad outfit’id, mis võib-olla pakuvad mõnusat silmailu või annavad hoopis põnevaid värvilisi ideid juba lähenevaks märtsiks, mis loodetavasti toob palju päikest ja soojenevaid kraade!

Foto: Jason Rowe

Foto: Melodie Jeng

 

Be inspired,

Fresita blogija: Kätlin

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.