10. märtsil stardib klubis Teater uus üritustesari Buduaar Girls Night! Võitja loositud!

10. märtsil stardib klubis Teater uus üritustesari Buduaar Girls Night! Võitja loositud!

Alguse saab uus traditsioon – kord kuus hakkab Klubis Teater toimuma lõbus ja unustamatu Tüdrukute-pidu, mis naistele alati tasuta! Seni kolmapäeviti klubis Hollywood toimunud naistepidu on saanud endale tõsise konkurendi, sest nüüdsest on parima naistepeo korraldaja tiitel Buduaari käes!

Koos kevadega saab alguse ka uus traditsioon – kord kuus hakkab Klubis Teater toimuma lõbus ja unustamatu tüdrukutepidu, mis on naistele alati tasuta!

Seni kolmapäeviti klubis Hollywood toimunud naistepidu on saanud endale tõsise konkurendi, sest nüüdsest püüab parima naistepeo tiitlit Buduaar!

Pidu, mis on ainulaadne omataoliste seas, mis on  täis meelelahutust mõeldud just naistele. Maitsvad kokteilid, kingitused, üllatused.
NAISTELE alati terve öö sissepääs TASUTA!
Uksel seksikad ja trimmis kehadega baarmenid, kes tervitavad kõiki kaunitare vahuveiniga. Õhtu, mis on täis parimat tantsumuusikat ja kus silmarõõmu pakuvad mehised tantsijad.
Igal üritusel on lisaks kõikidele teistele etteastetele ka meelierutav peaesineja, kelleks sel korral on esmakordselt laval – Buduaari meestantsijad!
Igakuisel naistepeol lahutavad meelt linna kuumimad mehed!

Pole midagi paremat, kui üks lõbus ja unustamatu pidu koos parimate sõbrannadega!

Loomulikult on oodatud peole ka mehed, kuid seda väikese tasu eest – meestele on sissepääs 8 eurot.

Et see õhtu oleks veelgi lõbusam, loosib Buduaar laua kolmele, kust ei puudu ka üllatused. Laud loositakse muidugi välja naistele!

Selleks, et võita, vasta küsimusele: kes on sinu lemmik ajakirja Buduaar kaanestaar läbi aegade? Vastus kirjuta Buduaari lehel loo alla kommentaaridesse, kindlasti ära unusta lisada oma e-mail ning telefoninumber. Võitja loositakse välja juba sel reedel, 9. märtsil kell 17:00.
Kaanestaaride osas aitab mälu värskendada Buduaari Facebooki lehekülg, kus on kõik kaaned näha.

Võitja loositud! Sel korral osutus võitjaks Buduaari kasutaja nimega ilustydruk! Võitjaga võetakse ühendust peagi. Palju õnne ka Buduaari poolt.
Buduaar Girls Night – on Buduaari Turu ametlik afterparty, kõigil osalejatel on võimalik võita laud koos imemaitsvate snäkkidega afterpartyle Klubis Teater!

Karin Karu