15.06 Kuuba-hõnguline Buduaar Fashion Night

15.06 Kuuba-hõnguline Buduaar Fashion Night

Kel reede õhtul plaanis aega pealinnas veeta, on oodatud nautima mõnusat suvist Buduaari moeõhtut Buduaar Fashion Night, mille alateemaks on Cubanita Glamour. Toome teieni Kariibide ja Kuuba hiilgeaegade hõngu, kus daamid olid alati kenasti riides ja härrad kandsid kaabusid.

Kel reede õhtul plaanis oma aega pealinnas veeta, on oodatud nautima mõnusat suvist Buduaari moeõhtut Buduaar Fashion Night, mille alateemaks on Cubanita Glamour. Toome teieni Kariibide ja Kuuba hiilgeaegade hõngu, kus daamid olid alati kenasti riides ja härrad kandsid kaabusid.

Buduaari moeõhtu algab 15. juunil kell 20 Tallinna kauneima vaatega restorani Number 9 terrassil. Kõikidele külalistele on sissepääs jätkuvalt tasuta.

 

Mida sellelt õhtult oodata?
* Kuna hiljuti jõudis müügile Buduaari ajakirja värske juubelinumber, siis tähistame seda koos sinuga ja pakume suussulavat Vertigo Gourmet torti.
* Oleme selleks õhtuks palganud linna kuumimad catwalk-modellid, kes tutvustavad värsket Itaalia moodi mainekalt kaubamärgilt Max&Co.
* Külalisi tervitab uus rummine kooreliköör Ponche Kuba
* Meelelahutust pakuvad Ian Mikael ja Helena Victoria Kirss trummidel ning DJ Kermo Hert 
* Kirglikke Ladina-Ameerika tantse esitavad tantsuklubi Euphoria tantsijad
* Õhtut juhib Buduaari uus, kuum ja seksikas cubanita Gerli Rosenfeld 

Kui pead lugu õhtu dress-code’ist ja kannad kaunist kleiti ja/või kübarat, siis võid lahkuda moeõhtult mõne kingitusega kas Buduaarilt, Guccilt või Ponche Kubalt.

Modellid teevad kauniks Goldwell ja Jane Iredale.

Kui tahad broneerida lauda terrassil mõnusa õhtusöögi, kokteilide ja meelelahutusprogrammi paremaks nautimiseks, siis tee seda aadressil info@number9.ee või telefonil 6399399. Kui aga ilm peaks vingerpussi mängima, siis toimub pidu Number9 siseruumides.

Peokajastust näed juba uuel nädalal Buduaarist.

Kohtumiseni!