15. veebruaril klubis Teater Babulja Special!

15. veebruaril klubis Teater Babulja Special!

Juba sellel laupäeval, 15. veebruaril ootavad lõbusad ja särtsakad Babuljad klubis Teater valentinipäeva eripeol – Babulja Special. Särav ja lõbus üritus, kus imekaunid Babuljad võtavad üle baariletid ja lavapinnad ning teevad sõbrapäeva puhul kingituse – võimas kabareešõu lausa 15 armastuse ingli poolt!

Juba sellel laupäeval, 15. veebruaril ootavad lõbusad ja särtsakad Babuljad klubis Teater valentinipäeva eripeol – Babulja Special. Särav ja lõbus üritus, kus imekaunid Babuljad võtavad üle baariletid ja lavapinnad ning teevad sõbrapäeva puhul kingituse – võimas kabareešõu lausa 15 armastuse ingli poolt!

Südame teevad soojaks kirglikult punased roosid, et teha väike südamlik kink oma silmarõõmule ning leida oma Valentin või Valentiina! 

Liitu üritusega Facebookis siin ja võida 150eurone ilupakett!

 

Klubi Teater loosib välja tasuta pääsmed neljale ja tervituseks pudel kihisevat vahuveini, et nautida suurejoonelist Babulja Special pidu! Selleks, et võita, saada märksõna Babulja Special aadressile vastus@klubiteater.ee ning juba reedel kuulutame välja võitja!