18. mail klubis Apollo üliseksikas Kazaky A´Men Tour

18. mail klubis Apollo üliseksikas Kazaky A´Men Tour

Popikoon Madonna kuuma singli «Girl Gone Wild» muusikavideos üles astuv koreograafiagrupp Kazaky esineb 18. mail Tallinnas ööklubis Apollo. Fenomenaalne Kazaky esitleb oma seekordsel maailmaturneel uut unikaalset koreograafia etteastet, nimelt astub A’Men Tour sel korral üles enneolematu show´ga nii kaasaegses muusika- kui ka tantsukultuuris.

Popikoon Madonna kuuma singli «Girl Gone Wild» muusikavideos üles astuv koreograafiagrupp Kazaky esineb 18. mail Tallinnas ööklubis Apollo. Fenomenaalne Kazaky esitleb oma seekordsel maailmaturneel uut, unikaalse koreograafia etteastet, nimelt astub A’Men Tour sel korral üles enneolematu show´ga nii kaasaegses muusika- kui ka tantsukultuuris.

Kazaky kutsus oma esimesel esinemisel Tallinnas möödunud aasta novembris tantsijate Artur Gaspari, Oleg Žeželi, Kirill Fedorenko ja Frantšesko Borgato uskumatult seksika kuumaverelise esinemisega esile palju kahinaid.

Kuna piletite arv oli piiratud, jäid paljud, kes piletit viimasel hetkel osta soovisid, meeliülendavast üritusest kahjuks ilma. Sel korral paisatakse müügile veelgi rohkem pileteid.

Kazaky on pälvinud tunnustuse konkurssidelt nagu “Aasta läbimurre”, “Parim grupp” ja “Parim muusikavideo” ning mis kõige olulisem – tuhandete austajate tähelepanu maailma kõigil kontinentidel.

Vaata allpool ka youtube’i videosid Kazaky etteastetest!