24. märtsil klubis Teater “Diskoteka Avariya” Venemaalt. Võitjad loositud

24. märtsil klubis Teater “Diskoteka Avariya” Venemaalt. Võitjad loositud

Babulja Special üritustesari, mis üllatab alati uue Vene staariga, esitleb seekord aasta 2012 parimat bändi – “Diskoteka Avariya”. “Diskoteka Avariya” on tuntud oma huvitavate ja naljakate videote ja veelgi rohkem oma meeletute live esinemiste poolest. Neid on pärjatud nimekate auhindadega ja hetkel kannavad tiitlit Venemaa Aasta bänd 2012.

Babulja Special üritustesari, mis üllatab alati uue Vene staariga, esitleb seekord aasta 2012 parimat bändi – “Diskoteka Avariya”.

“Diskoteka Avariya” on tuntud oma huvitavate ja naljakate videote ja veelgi rohkem oma meeletute live esinemiste poolest. Neid on pärjatud nimekate auhindadega ja hetkel kannavad tiitlit Venemaa Aasta bänd 2012.

Bänd asutati juba 90ndate alguses. Loojateks olid huumorit armastavad koomikutest koolivennad Nikolai Timofejev ja Aleksei Rõzikov, kes esinesid väga populaarses naljasaates KVN (Naljakate ja tarkade klubi). Hiljem lisandus kolmas liige, endine näitleja Oleg Zukov, ja veel hiljem neljaski, Aleksei Serov. Praegu koosneb bänd siiski kolmest liikmest, kuna raske haiguse tagajärjel lahkus meie hulgast Oleg Zukov.
Juba aastal 1999 olid nad tuntud üle kogu Venemaa. Rahvas armastas nende naljakaid lugusid ja nende edu kasvas kiirelt.
“Diskoteka Avariya”on saanud väga nimekaid auhindu: Aasta Album – “Malenki”, Parim Pop Bänd, Parim Laul, Parim Video, Parim Venemaa esineja MTV auhindade jagamisel. Nad on pärjatud ka Kuldse Grammofoniga.
Juba 24.03 on kõigil võimalus nautida meeletu show ja huumoriga täidetud etteastet, mida pakub “Diskoteka Avaria”.
Babulja Special – slaavi temperamendiga pidu, külm viin ja kaunid tantsijad! Pidu, mis ei jäta kedagi külmaks!
Võida väga nõutud piletid peole “Babulja Special” 24.03.12 Klubis Teater, kus peaesinejaks on Venemaa supergrupp ja aasta bänd 2012 “Diskoteka Avariya”.
Võitmiseks kirjuta nataly@klubiteater.ee ja vasta küsimusele: Kes asutasid
“Diskoteka Avaria”, ära unusta märksõna Buduaar.

Võitjad loositud!

Uksed avatakse kell 22.00
Dresscode: Smart casual
Sissepääs alates 20 eluaastast
Pileti hind: 25 eurot
Piletite kogus piiratud!
Laua reserveeringud +372 56 88 4444 või info@klubiteater.ee

Vaata allpool ka youtube’i videosid bändi parimatest hittidest!

Karin Karu