9 ööd lounge Deja Vu`s

13. detsembri õhtusäras omistas lounge Deja Vu uue näo. Tallinna stiilseima lounge`i südamesse oli ehitatud ehtne fotostuudio. Oma panuse sinna andis originaalne mööbel disainer Peter Sampsoni poest VIVID design.
Just seesama isik on Eestisse toonud väga huvitavaid sisustuselemente,mida julged ja trenditeadlikud inimesed ehk aastaid juba otsinud.
Külaliste silme ees valmisid jõuluhõngus lillekaunistused Ahti Lyra poolt, mis lisasid glamuuri ja õrnust. Lillevaasist kujundati naiselikult glamuurne korsett. Silmailu kandsid oma ihu pealt edasi Beatrice`i kuldse tiiva alt välja kasvanud kaunitarid. Viimased poseerisid stilist-disainer
Ksenja julgetes õhtukleitides. Jõuluvärvides meigid olid valmistatud Dermoshopi looduslike toodetega. Sensuaalselt ohtlikud Carmen Heelsi kingad püüdsid iga külalise pilke. Ja ka kõige külmemadki käed leidsid kirgikütvaid kokteile Campari poolt.

Juba südaööl näidati tehtud fotosid suurtel ekraanidel. Kes kohal oli, see teab, mida lounge Deja Vu ja Boutique Events oma külalistele 10 päeva enne jõululaupäeva soovib!"