Algas selle suve suurim võistlus “Evian Summer Model 2011”

Algas selle suve suurim võistlus “Evian Summer Model 2011”

Buduaar ja Evian kuulutavad välja modelliotsingu uute säravate hobimodellide leidmiseks. Anna endast märku ja just Sina võid olla juba järgmise Buduaari ajakirja moekaadrite esimodell, just Sina võid teenida oma hobiga terve järgmise aasta moelavadel väärlist tasu ja just Sina võid saada tuule tiibadesse, et sukelduda suurde maailma glamuursesse moeärisse.

Ela noorelt ja võta vastu kõik kingitused, mida elu Sulle pakub!

Kui oled särav, energiast pulbitsev kena naine, kui oled vahel soovinud oma põhitöö kõrvalt ka modellina üles astuda, siis see võimalus on just Sulle!

See modellivõistlus ei anna ette mõõte ega pikkust, vaid see võistlus on säravatale naistele, kelles peitub siiras sära ja lastele omaselt puhas elurõõm, mis on eelduseks, et olla ilu-, moe-, spordi- ja tervisemaailmas pakutavate uute toodete reklaaminäoks.

Kui tunned, et see oled sina, siis tee end nähtavaks ja loo oma isiklik modelliraamat „Evian Summer Model 2011“ lehele üles. Modellivõistluse keskkonda pääseb siia klikates ning ka menüüribalt Evian SM 11 valides.

Võistluse reeglid on SIIN

Võistlus tipneb juuli viimastel päevadel finaalüritusega suvepealinnas Pärnus.

Finaalüritusel on meile abiks tõeline profitiim. Finalistide trendikate soengute eest hoolitsevad Wella Professionals juuksurid, eesotsas “Eesti otsb Superstaari” juuksurina tööd teinud Krista Adrat, make-up’i ja stilistika teevad Avon’i meikarid. 

Kõikidel ürituse külastajatel on võimalus osa võtta üllatusvõistlusest Katjes auhinnale.

Auhinnafond on pidevalt kasvamas ning osake juba siin loetletud: