BonBon alustab uue magusa üritustesarjaga CANDY´s! Võida laud&pudel šampanjat!

BonBon alustab uue magusa üritustesarjaga CANDY´s! Võida laud&pudel šampanjat!

BonBon´is alustab MAGUS üritustesari CANDY´S! Sellel laupäeval, 28. jaanuaril on kõik magusa ilu armastajad oodatud ööklubisse BonBon! Juuksurisalongi Duglas&Bauman ja meikari Jenni Papsteli abiga saavad kaunid CANDY´s tüdrukud enneolematult teatraalse väljanägemise!  

BonBon´is alustab MAGUS üritustesari CANDY´S! Sellel laupäeval, 28. jaanuaril on kõik magusa ilu armastajad oodatud ööklubisse BonBon!

Juuksurisalongi Duglas&Bauman ja meikari Jenni Papsteli abiga saavad kaunid CANDY´s tüdrukud enneolematult teatraalse välja-nägemise!

Peo üks korraldaja, särasilmne Gerli Rosenfeld, kommenteerib: “Candy´s üritus saab toimuma kord paari kuu tagant ööklubis BonBon. Pidu keerleb ümber muinasjutumaailma ja teatraalsete rollide. Inspiratsiooni saime nii filmist “Charlie ja Shokolaadivabrik” kui “Burlesque”.” “Laval on ahvatlusi täis show, mille paneb kokku tantsustuudio Dance Act professionaalne koreograaf Alissa Montes,” lisab Gerli partner Birgit Reili.

Klubimuusikaga meelitavad DJ Artur F, Marc F ja DJ Kert Klaus.

Sissepääs 10 eurot, liikmetele 6 eurot. 23.00 – 00.00 flaieriga tasuta, edaspidi 6 eurot.

Buduaarikate vahel läheb loosi 8 tasuta pääset ning peolaud koos suupistevaagna ja pudeli Moet Chandon šampanjaga!

Selleks, et osaleda, tuleb vastata küsimusele: Milline maius on Sinu lemmik? Vastus kirjuta selle ürituse alla kommentaaridesse või mine facebookis Buduaari lehele ja jäta kommentaar sinna BonBon peo uudise alla. Kindlasti jäta ka oma kontaktnumber ja meiliaadress.

Võitja loositakse välja laupäeva hommikul, võitjaga võetakse ühendust hiljemalt laupäeval kell 18.00.

Võitja loositud. Tasuta pääsmed klubisse BonBon koos peolaua ja Moet Chandon šampanjaga võitis Buduaari kasutaja nimega Evelyn!  Palju Õnne ja meeldejäävat pidu ka Buduaari poolt!

Võitjaga võetakse peagi ühendust!

Lauda hoiab BonBon kuni 01.00ni.