Briti popdiiva Sonique tuleb klubi Teatrisse esinema

Briti popdiiva Sonique tuleb klubi Teatrisse esinema

Ööklubi Teater tuleb suvepuhkuselt tagasi uuenenud programmi ja parimate esinejatega. Septembrikuu peaartistiks on Briti popdiiva Sonique.

Ööklubi Teater tuleb suvepuhkuselt tagasi uuenenud programmi ja parimate esinejatega. Septembrikuu peaartistiks on Briti popdiiva Sonique.

Kevadel Tallinnas Vene Teatri majas (Vabaduse Väljak 5) avatud klubi oli hoone üldremondi tõttu suvel suletud. Tehnilisi uuendusi läbi teinud ööklubi Teater alustab sügisest uut hooega parimate kohalike ja välismaiste muusikute ja DJ-dega. Uuenenud programmis esinevad septembris lisaks Sonique’ile Tanel Padar oma uue projektiga, tuntud DJ Mark Robinson Inglismaalt, Raimondo Laikre uue diskoprogrammiga jpt. Otseloomulikult jätkavad silmailu pakkumist Teatri kaunid tantsijannad.

 

Juba sel reedel, 26. augustil tõmbab peosuve kokku X.O Club Members oma End Of The Summer Party’l. Laupäeval, 27. augustil jõuab esmakordselt Teatri ruumidesse heterosõbralik üritustesari Queensway. 

Sügishooaja ametlik avapidu toimub aga  järgmisel nädalal – reedel, 2. septembril toob klubisse Ibiza pidude hõngu DJ Mark Robinson Inglismaalt koos parimate muusikute ja kauneimate tantsijatega.

Kuu muusikaline maiuspala jõuab kohale 10. septembril, kui pulti astub rahvusvaheliselt tuntud inglise lauljatar ja DJ Sonique.


Aastaid klubimuusikaareenil figureerinud Sonique alustas lauljana. Tantsumuusikahitid “I Put a Spell on You” ja “It Feels So Good“on püsivad raudkindalt iga klubihundi mälus. Tänavu ilmus Sonique’il uus album“Sweet Vibrations“. Sonique’i kaubamärgiks on laulmise ja DJ-ameti ühendamine – nii improviseeribki ta plaadimängijate taga, mikrofon käes.


Tallinnas on ta esinenud varemgi, kuid eelmisel korral vaid kitsale ringile. „Meil on superhea meel, et suur Eesti fänn Sonique leidis aega Tallinnasse põigata. Oodata suurt lavashow’d ja vihjeks võib öelda, et Sonique ei jää ainukeseks staariks sel õhtul,“ paotab peo telgitaguseid ööklubi Teater programmijuht Jana Pulk. 


10. septembri DJ Sonique’i peo piletid hinnaga 13 eurot on eelmüügis saadaval Piletilevis. Ukselt ostes maksab pilet 18 eurot.

Ööklubi Teater on avatud igal reedel ja laupäeval 23:00-05:00.

Laudade reserveerimine telefonil 56 88 4444 või e-posti aadressil info@klubiteater.ee

Vaata lisa ööklubi Teater Facebooki lehelt või kodukalt .

Buduaar.ee