Briti poplauljatar Sonique klubis Vabank sel nädalavahetusel

Briti poplauljatar Sonique klubis Vabank sel nädalavahetusel

Sel reedel, 12. juunil, esineb Tartu klubis Vabank ja laupäeval, 13. juunil, Tallinna klubis Vabank Briti poplauljatar ja diskor Sonique. Mustanahaline poplauljatar, kelle kaubamärgiks on diskoriameti ja laulmise oskuslik kombineerimine, on salvestanud neli soolo-albumit ja avaldanud rohkem kui 13 singlit – nende seas kaks tantsumuusikahitti “I Put a Spell on You” ja “It Feels So Good”, mis peaksid tuttavad olema kõigile, kes kunagi raadio saatel aega veetnud. 

Sel reedel, 12. juunil, esineb Tartu klubis Vabank ja laupäeval, 13. juunil, Tallinna klubis Vabank Briti poplauljatar ja diskor Sonique. Mustanahaline poplauljatar, kelle kaubamärgiks on diskoriameti ja laulmise oskuslik kombineerimine, on salvestanud neli sooloalbumit ja avaldanud rohkem kui 13 singlit – nende seas kaks tantsumuusikahitti “I Put a Spell on You” ja “It Feels So Good”, mis peaksid tuttavad olema kõigile, kes kunagi raadio saatel aega veetnud. 

Edukate singlite ja albumiga valiti Sonique 2001. aasta Brit Awards popmuusika auhindade jagamisel UK parimaks soolo naisartistiks (Best British Female Solo Artist) samas kategoorias nomineeritud artistide Dido, PJ Harvey ja Sade ees. 
Õhtu peastaari saadab mõlemas linnas DJ Widenski. 
Piletid on müügil Piletilevis!