Buduaar Girls Night juba sel lauäeval. Võida VIP-pakett!

10 kommentaari
Buduaar Girls Night juba sel lauäeval. Võida VIP-pakett!

Pidu täis üllatusi, kingitusi ja lõbusat seltskonda ootab kõiki juba sellel laupäeval, 28.07 Klubis Teater. Buduaar Girls Night – on taas täis meelelahutust mõeldud just naistele. Maitsvad kokteilid, kingitused, üllatused… . Naistele terve öö sissepääs tasuta! Uksel seksikad ja trimmis kehadega baarmenid, kes pakuvad kõikidele naisterahvastele tervituskokteile ning kingitusi Dermoshopilt. See on õhtu täis parimat tantsumuusikat, kus silmarõõmu pakuvad mehised tantsijad. Lisaks kaunistab lava ka üllatusesineja.  

Pidu täis üllatusi, kingitusi ja lõbusat seltskonda ootab kõiki juba sellel laupäeval, 28.07 Klubis Teater. Buduaar Girls Night – on tulvil meelelahutust ja mõeldud just naistele. Maitsvad kokteilid, kingitused, üllatused… .

Naistele terve öö sissepääs tasuta!

Uksel seksikad ja trimmis kehadega baarmenid, kes pakuvad kõikidele naisterahvastele tervituskokteile ning kingitusi Dermoshopilt. See on õhtu täis parimat tantsumuusikat, kus silmarõõmu pakuvad mehised tantsijad. Lisaks kaunistab lava ka üllatusesineja.

Pole midagi paremat, kui üks lõbus ja unustamatu pidu koos parimate sõbrannadega!

Loomulikult on oodatud peole ka mehed, kuid seda väikese tasu eest. Meestele sissepääs 8 eurot.

Mees, ühine üritusega Facebookis siin ja saad peole kuni kella üheni poole hinnaga!

Selleks, et see õhtu oleks veelgi lõbusam – loosib Buduaar kahele sõbrannade seltskonnale laua, kust ei puudu ka üllatused… .

Selleks, et osaleda loosimises, kirjuta nataly@klubiteater.ee oma nimi ja mitu sõbraannat on tulemas, kindlasti lisa ka märksõna Buduaar. Võitjaga võetakse ühendust!