Buduaar Girls Night – sel korral veelgi lõbusam! Rohkem üllatusi ja kingitusi!

Buduaar Girls Night – sel korral veelgi lõbusam! Rohkem üllatusi ja kingitusi!

Nagu traditsiooniks saanud, ootab Buduaar Girls Night kõiki sõbrannasid meeletule peole iga kuu viimasel laupäeval. Sel korral siis 25. augustil. Buduaar Girls Night on pidu, mis on ainulaadne omataoliste seas –  täis parimat meelelahutust, mõeldud eelkõige just naistele. Loomulikult rikastavad pidu maitsvad kokteilid, kingitused, üllatused… ja sel korral veelgi suuremates kogustes.

Nagu traditsiooniks saanud, ootab Buduaar Girls Night kõiki sõbrannasid meeletule peole iga kuu viimasel laupäeval. Sel korral siis 25. augustil. Buduaar Girls Night on pidu, mis on ainulaadne omataoliste seas – täis parimat meelelahutust, mõeldud eelkõige just naistele. Loomulikult rikastavad pidu maitsvad kokteilid, kingitused, üllatused… ja sel korral veelgi suuremates kogustes.

Lisaks pakub Klubi Teater esmakordselt oma ajaloos – Naiste Mekat. See on koht, kuhu on sissepääs ainult naistele ja kus kõik kaunitarid saavad ennast tunda jumalannadena!

Naistele on sellele peole terve öö sissepääs tasuta!

Uksel seksikad ja trimmis kehadega baarmenid, tervitamas kõiki kaunitare kingitustega Dermoshopilt. 

Sellel õhtul esmakordselt Klubis Teater mängib muusikat kõigi naiste lemmik DJ Slam (Kriim Gone Wild).

Pole midagi paremat, kui üks lõbus ja unustamatu pidu koos parimate Sõbrannadega!

Loomulikult on peole oodatud ka mehed, kuid seda väikese tasu eest! Meestele on sissepääs 8 eurot. Lisades ennast Facebooki ürituse listi siin , saavad härrad pileti -50% soodsamalt.

Selleks, et õhtu oleks veelgi lõbusam, loosib Buduaar sõbrannade seltskonnale laua, kust ei puudu ka üllatused…  Et võita laud, saada lihtsalt oma nimi ja kontaktandmed märksõnaga Buduaar BGN vastus@klubiteater.ee . Võitjaga võetakse ühendust!

Sõbrannad kaasa ja unustamatu õhtu ootab ees Klubis Teater!