Buduaar Girls Night vol.2 juba sel laupäeval. Võida luksuslik peopakett!

Buduaar Girls Night vol.2 juba sel laupäeval. Võida luksuslik peopakett!

Iga kuu viimasel laupäeval toimuv uus ja parim pidu naistele ootab taas kõik Buduaari sõpru ööklubisse. Järjekorranumbrilt teine Buduaar Girls Night leiab aset juba sellel laupäeval, 31. märtsil.

Nüüd on see siis ametlik – peale esimest Buduaar Girls Night’i ööklubis Teater võime väita, et oleme üle võtnud parima naistepeo tiitli pealinnas, kus sissepääs kaunitaritele on kogu öö tasuta. Iga kuu viimasel laupäeval toimuv uus ja parim pidu naistele ootab taas kõik Buduaari sõpru ööklubisse. Järjekorranumbrilt teine Buduaar Girls Night leiab aset juba sel laupäeval, 31. märtsil.

 

Buduaar Girls Night on pidu, mis on täis üllatusi, kingitusi ja parimaid kokteile, kus on kaunid ja mehised tantsijad ja seksikad baarmenid. Kõik, kes eelmisel peo käisid, võivad sulle kinnitada, et olid väärt peoõhtul. Buduaari õhtu on täis parimat meelelahutust, mis mõeldud just õrnema soo esindajatele. Loomulikult terve öö on NAISTELE sissepääs TASUTA! Parim tantsumuusika DJ Petersonilt ja esimestele kaunitaridele kingitused! Pole midagi paremat, kui üks lõbus ja unustamatu pidu koos parimate Sõbrannadega!

Loomulikult on oodatud peole ka mehed, kuid seda väikese tasu eest. Meestele sissepääs 8 eurot.

 

Selleks, et see õhtu oleks veelgi lõbusam, loosib Buduaar ühele viieliikmelisele sõbrannade seltskonnale tasuta peolaua, kust ei puudu maitsvad snäkid ja kihisev üllatus…

Selleks, et osaleda loosimises, kirjuta vastus@klubiteater.ee , milline esineja võiks järgmisel Buduaar Girls Night peol sinu meelt lahutada? Kindlasti lisa ka märksõna Buduaar. Võitjaga võetakse ühendust! 

Sõbrannad kaasa ja unustamatu õhtu ootab teid Klubis Teater!

Vaata peopilte uuel nädalal Buduaarist!