Buduaari hooajapidu kohvik Moskvas, 9.detsember 2006

Laupäeva õhtul tähistati kohvikus Moskva lõbusa peoga Eesti esimese shoppinguajakirja Buduaar Shopping müügiletulemist ja talvehooaja algust. Külalisi kostitati Martini ja Frexinet jookidega, avatud oli Gurmansi teebaar, joogi kõrvale pakuti snäkke ja komme. 

Õhtut juhtis MTV saatejuht Martin Veisman, kelle läbiviimisel koguti heategevuslotrii käigus õhtuga 4200 krooni lastetugikeskusele jõulukingi ostmiseks. Kõigi loosis osalenute vahel loositi välja peaauhinnana nädalane Jaguar X-type kasutamisõigus. 
Silmailu pakkus effektne show tantsustuudiolt Elpida, klaveril musitseeris pianist Mait Jüriado. Õhtul astus kaks korda üles ka talendikas laulja Laura Põldvere.    

Õhtu üllatusesineja oli Katarina Padar, kes õhtujuhi sõnul oli esitatud " Lumeloitsu" hoolikalt Richard Kleidermanni juurde harjutamas käinud. Peagi selgus, et tegu oli väikese naljaga ning lugu esitas hoopis isemängiv klaver, mis oli spetsiaalselt selleks õhtuks laenatud Reval Pianost.

Värvikirev moeshow,  mille käigus modellid näitasid kihiliselt lahti koorides Castelbajaci ja Pucci  suusariideid ning Madame V pesu, ei õnnestunud meil siiski kõige edukamalt, sest viimase hetke muudatused moeshows ei võimaldanud modellidel suusapükse jalast maha võtta, kuid kõik vajalik oli siiski näha.  Kui inimesed on tavaliselt harjunud Madame V-d seostama seksika ja napi pesuga, siis seekord olid suusariided kombineeritud teistsuguse Madame V valikuga, mis sisaldas t-särke, toppisid ja tangasid. Trendikaid ja eksklusiivseid suusariideid, mida laval eksponeeriti, saab endale soetada Extreme Spordi kauplusest.