Buduaari turg LIVE Saku Suurhallis 19.-20.09.2014

Buduaari turg LIVE Saku Suurhallis 19.-20.09.2014

Glamuurne ostupidu Buduaari turg LIVE ootab oma külastajaid sel reedel ja laupäeval Tallinnas Saku Suurhallis.

Glamuurne ostupidu Buduaari turg LIVE ootab oma külastajaid sel reedel ja laupäeval Tallinnas Saku Suurhallis.

Buduaari turg LIVE Tallinnas leiab aset 19.-20.09 esmakordselt Saku Suurhallis. Turu külalisi ootab enneolematult suur ja mitmekesine ostupidu, sest kohal on üle 300 eraisiku ja firma, kelle kauba hulgast leiab aegumatuid moepärleid, soodsaid laojääke, disainerite loomingut, käsitööd ning loomulikult parimaid palasid müüjate isiklikust buduaarist. 

Päeva juhib ning šoppajaid ergutab alati stiilne ja särtsakas moeguru Ženja Fokin.

STAARITURULE on registreerunud juba mitmed pealinna säravaimad naised ning moegurmaanid: Berit Sal Saller, Grete Paia, Madli Vilsar, Anni Rahula, Merlyn Uusküla, Liis Lemsalu, Kertu Jukkum, Lilian Lõhmus ja Marilin Kaareste, Keith ja Breth Tootsi, Getter Jaani, Kati Toots, Marilyn Jurman, Elina Born, Sandra Daškova, Kristjaana Sepp, Helen Adamson, Triin Sommer ja Aveli Jänes.

MOETURULT võib leida võrratuid moeampse tuntud Eesti disaineritelt ja brändidelt: Mimi Disain, Iris Janvier, Kirill Safonov, Diana Kurves, Donna Nordica, Hekatebianca by Katrin Kotkas, Marili Rooba ja Tiiu Roosma, Liina Stein, Kristin Sulg, Kristi Liiva, Marilin Sikkal.

Buduaari turg LIVE toetajad:

– Maailmakuulus kooreliköör Baileys, kes pakub selle hõrgu maitse degustatsioone.

– Linna kõige rõõmsamate baarmenide ja baaridaamide poolest tuntud ööklubi Venus Club, kes pakub turulistele nii head muusikat, eripakette kui ka kaasahaaravat tantsushowd. Ka Tallinna turu afterparty toimub 20.09 klubis Venus, kuhu müüjad ja VIP kutse omanikud saavad tasuta ning ostjad turutempli ettenäitamisel poole hinnaga.

– Turu sõnumit levitab raadio Uuno ja pakid toimetab kohale SmartPOST.

 

 

Sissepääs turule on 2 € ja alla 16-aastased pääsevad turule tasuta. Lisaks on võimalik soetada eksklusiivne VIP-pilet (7.90 €), millega pääseb šoppama reedel juba kell 12. See on hea võimalus parimad palad enne teisi üles leida ja rahulikult trügimata šopata. VIP-piletit saab osta turult kohapealt või enne turgu tööpäeviti kell 9-17 Buduaari kontorist (Narva mnt 13, II korrus). 

Reedel kl 14.00–20.00 on turg avatud kõigile. Laupäeval ootame külastajaid kell 10.00–18.00. 

Kohtumiseni Buduaari turul!

 

VEEL TULEKUL:

Tartu Buduaari turg LIVE

27. september, Tartu Kaubamaja 

Rakvere Buduaari turg LIVE 

15. november, Rakvere Põhjakeskus 

buduaariturg.ee