Butterfly lounge tähistas laupäeval rajult neljandat sünnipäeva!

Butterfly lounge tähistas laupäeval rajult neljandat sünnipäeva!

Butterfly lounge‘i neljandat sünnipäeva käis tähistamas sadu külalisi! Kahte sadat esimest külalist tervitati Lillet aperitiiv-veiniga ning lisaks jagati esimestel tundidel ohtralt erinevaid kokteile ja suupisteid. Pidutsejatest tehtud fotod said kohapeal liblikalise kujunduse ning rändasid Butterfly seintele kust sai soovi korral endale pilte mälestuseks kaasa võtta. Kuni viimase peominutini hoidis tantsuplatsi rokkijatest tulvil DJ Defkut ning lavalt hullutas publikut James Werts World Project. Üllatusesinejana astus bändiga lavale ka Liis Lemsalu. 

Butterfly lounge‘i neljandat sünnipäeva käis tähistamas sadu külalisi! Kahte sadat esimest külalist tervitati Lillet aperitiiv-veiniga ning lisaks jagati esimestel tundidel ohtralt erinevaid kokteile ja suupisteid. Pidutsejatest tehtud fotod said kohapeal liblikalise kujunduse ning rändasid Butterfly seintele kust sai soovi korral endale pilte mälestuseks kaasa võtta. Kuni viimase peominutini hoidis tantsuplatsi rokkijatest tulvil DJ Defkut ning lavalt hullutas publikut James Werts World Project. Üllatusesinejana astus bändiga lavale ka Liis Lemsalu. 

Tallinna suurim, kirevaim ja populaarseim kokteilibaar Butterfly lounge avas uksed septembris 2010. Nelja aasta jooksul on lounge oma rõõmsameelse meeskonnaga võitnud ohtralt kohalikke ja rahvusvahelisi kokteiliauhindu, gastronoomiaauhinna Hõbelusikas parima baar-lounge‘i kategoorias, tunnustuse rahvusvahelistelt erialaajakirjadelt ning eelkõige paljude kokteilisõprade südamed. Välja on antud kaks populaarset kokteiliraamatut “Butterfly kokteilid” ning “Kokteilid ja kaunistused” ja heategevuslik kalender Nõmme naiste- ja laste varjupaiga toetuseks. Butterfly lounge‘i on Tallinnasse sattudes soovitanud kindlasti külastada koguni New York Times!

Vaata peopilte!

Buduaar.ee