Club Hollywood tähistab sel laupäeval 19. sünnipäeva

Club Hollywood tähistab sel laupäeval 19. sünnipäeva

Eesti üks vanemaid ööklubisid Club Hollywood tähistab sellel laupäeval 20. septembril oma 19. sünnipäeva. Klubi on aastate jooksul võõrustanud tantsumuusika tipptegijaid alates The White Stripes’ist ja Bob Sinclar ist, lõpetades Sigma ja Syn Cole’iga. Club Hollywoodis toimuvad tänaseks Tallinna suurimad klubiüritused: Bad Jam, Grind, Tantsuparadiis ja muidugi kurikuulsad Ladies Night´id igal kolmapäeval.

Eesti üks vanemaid ööklubisid Club Hollywood tähistab sellel laupäeval, 20. septembril oma 19. sünnipäeva. Klubi on aastate jooksul võõrustanud tantsumuusika tipptegijaid alates The White Stripes’ist ja Bob Sinclar ist, lõpetades Sigma ja Syn Cole’iga. Club Hollywoodis toimuvad tänaseks Tallinna suurimad klubiüritused: Bad Jam, Grind, Tantsuparadiis ja muidugi kurikuulsad Ladies Night´id igal kolmapäeval.

Sünnipäeva puhul kostitab Hollywood oma külalisi esmakordselt laval oleva Grind Live’ga, mis on hetke üks kuumemaid märksõnu noorte seas. Tegijad ise kirjeldavad eesseisvat õhtut nii: “Läbi bassiste helide, live trummide, live MC’de ja eriefektide kantakse edasi swäägist pakatav hullus. Kui sulle meeldib seks, siis Grind Live! on valmis sind teenindama, küll mitte eskort teenuse näol, vaid kõige retsima elamuse näol, mille sarnast sa varem kogenud ei ole. Külalisena teeb kaasa räppartist, kelle nimi ja teod ei jäta kedagi külmaks – Suur Papa madafakaa!”

Peobiidi eest kannavad läbi õhtu hoolt Hollywoodis aegade algusest saati plaate mänginud legendaarne DJ Bad J ja viimaste aastatega populaarsust kogunud noor ja andekas DJ Nova.

Piduliste meele hoiavad ärksana Soomes laineid löövad tõmmud twerkijad ja õhkõrnad balleriinid.

Klubi uksed avatakse kell 23.00. Naistele on sissepääs traditsiooniliselt kuni 00.30 tasuta!

Ürituse link on siin

Üritus Facebookis on siin