Club Privé suurejooneline 10. sünnipäevapidu

Club Privé suurejooneline 10. sünnipäevapidu

Club Privé, mis on DJ Mag’i maailma klubide edetabelis jõudnud 23. kohale ning pälvinud mitmeid disainiauhindu, peab maha juubilarile väärilise kahepäevase peo, kus astuvad üles mitmed tuntud DJ-d, lauljad, live-muusikud, tantsijad, kehamaalingutes naised, cocktail-politsei, lisaks lõputult üllatusi ning seda kõike kroonib meeletu litrisadu. 

 

Club Privé, mis on DJ Mag’i maailma klubide edetabelis jõudnud 23. kohale ning pälvinud mitmeid disainiauhindu, peab maha juubilarile väärilise kahepäevase peo, kus astuvad üles mitmed tuntud DJ-d, lauljad, live-muusikud, tantsijad, kehamaalingutes naised, cocktail-politsei, lisaks lõputult üllatusi ning seda kõike kroonib meeletu litrisadu. 

Reedel, 18. jaanuaril astub DJ pulti diskojumal Joey Negro. Mees, kes muutis 20 aastat tagasi disko uuesti popiks ja on jätkuvalt tantsumuusika üks kõvemaid tegijaid, olles iga aasta ülemaailmses DJ-Mag’i Top 100-s. Tema eklektilised ja kaasahaaravad DJ-setid on hullutanud tantsupõrandaid kõikjal maailmas. “Ma olen pidevalt stuudios, tehes vanast kraamist uut ja huvitavat – kõik selle heaks, et inimestel klubides oleks põnevam,” on Joey ise enda muusika kohta öelnud.  

Lisaks astub üles Ühendkuningriigi üks edukamaid lauljaid Bizzi, kel töötades Parlaphone’i all avanes võimalus esineda ja teha koostööd maailma parimate artistidega. Parlaphone’i andis välja ka “Bizzi’s Party”, mis jõudis edetabelite tippudesse. Praegu töötab Bizzi enda kauaoodatud albumi kallal, mis peaks peagi asuma edetabeleid ja kuulajate südameid vallutama. Bizzi vokaalsetele võimetele sekundeerib Briti päritolu saksofonist Tony Looby, kelle silmapaistvalt edukas karjäär sisaldab nii tuuritamist mööda Euroopat koos bändiga The Beautiful South kui ka regulaarseid esinemisi Hed Kandi pidudel. Hetkel kogub ta kuulsust enda ska-bändiga The Pressure Tenants. Silmailu pakub intrigeeriv Cocktail Police, nurjatud jänesed võrdlevad, kelle porgad on suurem ja kuldne naine ei taha muud, kui apelsine koorida. See on Reede Privés!

Laupäeval, 19 jaanuaril toimub legendaarne Kriim, kus üheks peaesinejaks on skandaalne DJ, produtsent, näitleja ja saatejuht Charlotte Devaney. Mitmekülgne artist on astunud üles Fashion TV, Carlsburgi ja GQ Magazine´i üritustel ning teinud koostööd nii Akoni kui ka Nicole Scherzingeriga. Charlotte teab, et tõeline artist peab pakkuma meelelahutust ja midagi ei tohi võtta liiga töiselt, sellest innustatuna on valminud ka lugu Nice.

Teiseks õhtu staariks on DJ Kid J, kes on Gatecrasheri kuumima r’n’b peo Milkshake resident, raadiojaama Diamond 102.5 fm juht, kontserdikorraldaja ja õpetaja sadadele noortele. DJ KID J on korraldanud maailma parimate artistide show’sid ja puutunud kokku selliste säravate staaridega nagu näiteks Beyonce, Missy Elliot, Pharrell Williams, Sean Paul ja Justin Timberlake. Sel korral jagab ta UK kuumimaid r’n’b palasid Privé pidutsejatega. 

Õhtu alguses valib muusikat Kriimi tõeline raudvara ning Privé üks esimesi residente Quest koos MVPga. 

Klubi Privé uksed avatakse kell 00:00. Pilet 14€, flyeriga 10€, family-listiga 7€.

Kuula allpool ka skandlaalse DJ Charlotte Devaney hittlugu Nice!