Evian Summer Model 2011 uudised

Evian Summer Model 2011 uudised

Buduaari veebis elu keeb ka suvel, sest käimas on suur modelliotsing, kus Buduaar koos võistluse toetajatega otsivad uusi säravaid modelle. Ilusatele, säravatele ja julgetele naistele on Evian Summer Model 2011 suur auhinnasadu ja  näiteks üheks peaauhinnaks on lennu-piletid Pariisi!

26. juunil alanud Evian Summer Model 2011 modellivõistlus tipneb 29. juulil finaalüritusega suvises Pärnu ööklubis Sugar. Seda juulikuu nädalaõppu sisustavad meile ilusad, julged ja säravad modellivõistluse finalistid, kelle ülesastumiste järgselt valitakse välja peaauhinna võitja Evian Summer Model 2011.

Finalistidest

Evian SM 11 alamlehe ligi 150 modellitiitlile võistlevate kandidaatide seast pääseb finaali 10.
5 finalisti saatus on buduaar.ee hääletajate kätes. Esimesed viis kõige kõrgema keskmise hindega kandidaati pääseb otse lõppvõistlusele.  Veebisüsteem arvestab pidevalt välja järjestuse. Seda, kes on statistiliselt kõrgemate hinnetega, saate jälgida Evian SM 11 alamlehe ESILEHT kõige ülemisest reast.
Hääletamine kestab kuni 25. juulini ning seejärel ongi selgunud viis lõppvõistlusele oodatud kandidaati.
5 finalisti valib žürii, kelleks on Eviani Eesti esindus ja Buduaar. Žürii annab oma otsusest teada hiljemalt 26. juulil.

Tiitlitest ja auhindadest

Lisaks 10 finalistile jagasime erinevate kategooriate alusel välja ka üllatus-auhindu, milleks olid Physiogeli näo- ja kehahooldustooted ja Physiogel ilusalongi hooldused, Eviani beebiga T-särgid ja mitu kasti värskendavat Eviani vett. Vaheauhinnavõitjad olid Geily, Laura ja Marii, kellel on tänu neile langenud suurele tähelepanule suur potentsiaal ka finaali pääseda. Lisaks tiitlitele jagame rikkalikult auhindu.

Võitja „Evian Summer Model 2011“ valib Eviani esindusega žürii.
Peaauhinnaks on lennupiletid moemekasse ja Eviani kodumaa pealinna PARIISI.
*1000 € väärtuses
kingikott ilutoodetega toetajatelt, kelleks on  Antonio Banderas Fragnaces, Physiogel, Avon, Wella Professionals.
*Lisaks viib võitja koju palju otse allikatest villitud  puhast ja värskendavat Eviani vett ja suure koguse Katjes komme.
*Buduaaril on aga võitjaga palju modellitöö plaane nii ajakirja moeseeriate pildistamistel kui ka uute hooaegade ürituste osas.

 
Valime ka erinevate voorude parimad ning anname neile üle veel lisaauhindu modellivõistluse toetajate luksuslike toodete seast.

*Fotomodell Evian SM 11 valib Physiogeli žüriiliige
*Telemodell Evian SM 11 valib Antonio Banderas fragnances žüriiliige
*Lavamodell Evian SM 11 valib Wella Professionals’i žüriiliige

Finalistide make-up’i eest kannavad hoolt  Avoni meigikunstnikud, kes teevad tüdrukutele make-up’i uue ja täiustatud Extralasting meigikollektsiooniga, et tüdrukud säraksid terve pika teguderohke finaalürituse päeva ja ka öö.
Tüdrukute soengud valmivad Wella Professionals’i juuksurite käe läbi ning seda häppeningi on võimalik varajastel üritusele kohaletulnutel ka oma silmaga kaeda.

Finaalüritusel pakub maailma parimate kummikommide valmistaja Katjes publikule võistlusmomenti. Tule kohale ja vaata järele mida peab tegema, et võita James Blunt kontserdipilet.

Ela noorelt ja võta vastu kõik kingitused, mida elu Sulle pakub!

Võta osa, hääleta oma lemmiku poolt ja tule finaalüritusele kaasa elama.