Fallen Angels kaunitarid stardivad taas laupäeval, 30. juunil ööklubis Sugar

Fallen Angels kaunitarid stardivad taas laupäeval, 30. juunil ööklubis Sugar

Menukas ja lõbus üritustesari Fallen Angels toimub taas ja seda Pärnus ööklubis Sugar. Pidu leiab aset laupäeval, 30. juunil. Õhtu teemaks on “Workout Class”. Eelsoojendus algab juba kell 21.00 Sugari terrassil, kus sportlikud modellid esitlevad äsja Eesti turule saabunud Vibram FiveFingers jalatseid, mis tagavad kõige ligilähedasema kogemuse paljajalu kõndimisele.

Menukas ja lõbus üritustesari Fallen Angels toimub taas ja seda Pärnus ööklubis Sugar. Pidu leiab aset laupäeval, 30. juunil. Õhtu teemaks on “Workout Class”.

Eelsoojendus algab juba kell 21.00 Sugari terrassil, kus sportlikud modellid esitlevad äsja Eesti turule saabunud Vibram FiveFingers jalatseid, mis tagavad kõige ligilähedasema kogemuse paljajalu kõndimisele.

Mitmed uuringud on tõestanud, et Vibram FiveFingers ® jalatsite kasutamine tugevdab jalalihaseid, parandab tasakaalu ja vereringet jalgades ning aitab ennetada traumade ja vigastuste tekkimist.
Külalisi värskendab Evian vesi ning karastab Moet&Chandon shampanja. Beach-house muusikat valib DJ Tom Lilienthal.
Sissepääs terrassile on tasuta.

Õhtu liigub edasi klubi siseruumidesse, kus tervitavad pidulisi Hennessy kokteilid.
Laval sportlikult seksikas show “Workout Class” ja non-stop go-go show. Treeningprogrammi muusikat valivad DJ Sven Arusoo ja DJ Tom Lilienthal.

Sarnased artiklid