Fallen Angels tähistab teist sünnipäeva Vihula mõisas

14 kommentaari
Fallen Angels tähistab teist sünnipäeva Vihula mõisas

Sellel laupäeval, 10. detsembril tähistab oma teist tegutsemise aastat üritustesari Fallen Angels! Selle tarvis pakitakse kohvrid ning sõidetakse linnast välja Vihula Mõisa.

Sellel laupäeval, 10. detsembril tähistab oma teist tegutsemise aastat üritustesari Fallen Angels! Selle tarvis pakitakse kohvrid ning sõidetakse linnast välja Vihula Mõisa!

Elegantne 16. sajandist pärit mõis pakub täiuslikku vaheldust linnaelu askeldustest, asudes Läänemere kaldal keset Lahemaa Rahvuspargi puutumata loodust… Kõikide talvesõprade rõõmuks avab 10. detsembril Vihula mõisas uksed (avatud ka 17. detsembril ning 23. detsembril) Jõuluküla, mille raames on toimub Jõuluturg, tegutseb Jõuluvana töötuba jpm.

Fallen Angelsi peo joogi eest hoolitseb Tsarine šampanja. Õhtusöögi menüü, mis koosneb neljast käigust, on kokku pannud Vihula Mõisa peakokk Vladimir Upeniek, kes kasutab roogade valmistamisel mõisa Öko Farmis kasvatud saadusi.

Programmis on muusikute etteasted ning Suurbritannia rõivabrändi Karen Millen elegantne moeshow. Karen Millen on Suurbritannia moelooja, kes pälvis tunnustuse ja maailmakuulsuse tänu ideaalse lõikega rõivastele. Esimene kauplus avati Tallinnas selle aasta aprillis Rocca al Mare keskuses ning teine juunis Viru keskuses.

Õhtu dress code on pidulik.

Üritus algab kell 19.30 tervitusjookide serveerimisega ja lõpeb siis, kui külalised väsivad DJ N´Deep poolt valitud muusika järgi tantsimast.

Kõik, kellel tekkis huvi üritusel osaleda, saavad rohkem infot helistades +372 56 59995 või kirjutades iris@uniquestay.com 

Tutvu õhtusöögi menüüga, mis on lisatud allpool.