Fashion in Teater esitleb – eksklusiivne La Perla pesushow 10. veebruaril! Võitja loositud!

Fashion in Teater esitleb – eksklusiivne La Perla pesushow 10. veebruaril! Võitja loositud!

Pidu, mille glamuuri&üllatusi täis, stiilne eelpidu toimub Buduaar Fashion Night ürituse raames, restoran&lounge´s Nr.9! Reedel, 10. veebruaril Klubis Teater uus üritustesari “Fashion in Teater” toob teieni “Kuumad moesuunad teatrilikus atmosfääris” – sel korral eksklusiivse La Perla pesukollektsiooni, mida esitlevad graatsilised modellid.  

Pidu, mille glamuuri ja üllatusi täis stiilne eelpidu toimub Buduaar Fashion Night ürituse raames restoran&lounge´is Nr.9!

Reedel, 10. veebruaril Klubis Teater toimuv uus üritustesari “Fashion in Teater” toob teieni “Kuumad moesuunad teatrilikus atmosfääris” – sel korral eksklusiivse La Perla pesukollektsiooni, mida esitlevad graatsilised modellid.

La Perla kasutab oma pesu valmistamiseks ainult parimaid kangaid ja ainulaadset pitsi. Pits valmistatakse spetsiaalsete pitsi kudumise masinatega, mis tellitakse Prantsusmaalt. Kuna selle pitsi valmistamine on väga kulukas, on paljud pesutootjad ja disainerid valinud odavama ja lihtsama tee, kuid La Perla on säilitanud selle väärtusliku pärandi, mida kasutati juba 19. sajandil.

Kõik La Perla tikandid on valmistatud käsitsi. Tikandid on valmis tikitud eraldi tüllile, mis on hiljem erilisi tehnikaid kasutades lisatud põhikangale.

La Perla – see on armastus täpsuse vastu ka kõige pisemates detailides, kogenud meistrid ja väga kvaliteetne materjal. 

See on käsitöö, mis ei jäta külmaks ühtegi naist ja juba sellel reedel, 10.02 Klubis Teater on kõigil võimalus oma silmaga näha killukest La Perla luksust.

Buduaar loosib kõigi vahel, kes vastavad küsimusele: ”Kus asub La Perla esinduspood Eestis?”, välja kuus tasuta sissepääsu. Selleks, et osaleda loosimises, kirjuta vastus selle ürituse alla kommentaaridesse, kindlasti lisa oma nimi, kontaktnumber ja email!  Vastata saad ka Facebookis Buduaari lehel oleva ürituse uudise alla. Võitja loosime reede lõunaks!

Sel korral osutus võitjaks Buduaari kasutaja nimega Kylli! Palju õnne ja meeldejäävat pidu ka Buduaari poolt! Võitjaga võetakse ühendust kohe! 

Lisaks mängib trendikamaid hitte Dj Peterson!

Laval säravad tantsijad

Pilet 8 eurot

Dress code: Smart casual

Sissepääs alates 20 eluaastast

Üritust toetab Luxton Boutique

Laua reserveeringud             +372 56 88 4444       või info@klubiteater.ee

lisainfo Klubi Teater kodulehelt siit ja facebookis siit!

 

Karin Karu

 

 

 

Sarnased artiklid