Galerii! 23.02 esines Klubis Teater Dom Party peol transvestiit Naomi!

Galerii! 23.02 esines Klubis Teater Dom Party peol transvestiit Naomi!

Neljapäeval, 23. veebruaril toimus ööklubis Teater järjekordne unustamatu show´ga Dom Party. Pidu, kus Klubi Teater on täis kauneid tantsijaid, kohale on tulnud stiilseimad külastajad nii Eestist kui ka kaugemalt, ja loomulikult pidu, kus šampanja voolab ojadena.
Sel korral pakkus täismajale meeletut show´d transvestiit NAOMI Venemaalt, kes  suutis isegi kõige skeptilisema pealtvaataja endasse armuma panna.

Neljapäeval, 23. veebruaril toimus ööklubis Teater järjekordse unustamatu show´ga Dom Party. Pidu, kus Klubi Teater on täis kauneid tantsijaid, kohale on tulnud stiilseimad külastajad nii Eestist kui ka kaugemalt, ja loomulikult pidu, kus šampanja voolab ojadena.
Sel korral pakkus täismajale meeletut show´d transvestiit NAOMI Venemaalt, kes suutis isegi kõige skeptilisema pealtvaataja endasse armuma panna.

Meile kõige lähemas metropolis on selletaolised show´d hetkel väga populaarsed, kuid Eestis oli sellise tasemega esmakordselt.
Iga etteaste sisaldas vähemalt kolme kostüümi ja meeletult kõrgeid kontsi. Oma etteaste lõpus oli kaunis Naomi sunnitud eemaldama paruka, kuna publik ei jäänud uskuma, et tegemist on meesterahvaga.

Lisaks astus publiku ette hoogsa trummishow´ga Eesti üks parimaid trummareid Ahven, kelle rütmid ei jätnud kedagi külmaks.

Samuti tegi muusikalise etteaste saksofonist Kiril Sax, kelle saksofonimeloodia saatel pakkusid silmailu pikajalgsed tantsijannad.

Dom Party – üllatusi täis pidudesari, milles löövad kaasa luksuslikud brändid, nagu Vertu, Versace, Status Club, Hotell Santa Barbara jpt.

Juba järgmine Dom Party ootab kõiki 16. märtsil, kus astub publiku ette humoorikas “Offbeat Orchestra”!

Karin Karu