Galerii! 2557 aasta pidu Buddha valvsa pilgu all

Galerii! 2557 aasta pidu Buddha valvsa pilgu all

Budistliku kalendri alusel elame me hetkel aastas 2557 ja selle aasta 15. novembril sai klubis Teater alguse uus üritustesari Buddha Lounge. Buddha Lounge on uus aasiapärane pidudesari, kus iga kuu ainult üheks ööks muutub klubi Teater kauniks ja salapäraseks imedemaaks, kus sensuaalsed gešhad, salapärased kõhutantsijad ning eksootlised trummirütmid lahutavad külaliste meelt varjaste hommikutundideni.

Budistliku kalendri alusel elame me hetkel aastas 2557 ja selle aasta 15. novembril sai klubis Teater alguse uus üritustesari Buddha Lounge. Buddha Lounge on uus aasiapärane pidudesari, kus iga kuu ainult üheks ööks muutub klubi Teater kauniks ja salapäraseks imedemaaks, kus sensuaalsed geišad, salapärased kõhutantsijad ning eksootlised trummirütmid lahutavad külaliste meelt varjaste hommikutundideni.

Ka möödunud reedel oli klubi täidetud idamaiste salapäraste sümbolitega, rohkete õdusate küünalde ja viirukite aroomiga. Külalisi tervitasid nõtked haaremi kaunitarid ja kõike seda gigantse Buddha valvsa pilgu all. 

Laval aga viis läbi unustamatut ja kaasakiskuvat trummitseremooniat tänapäevastel Jaapani Taiko drummidel, Eesti ainuke trummivirtuoos Reigo Ahven.

Muusikalist Yin ja Yangi tasakaalustas DJ Peterson.

Buddha Lounge see pole pidu – see on kogemus!

 

Järgmine Buddha Lounge toimub juba 14. detsembril, kuid sellel reedel, 22. novembril peab Dom Party oma suurejoonelist 2. sünnipäeva! Laupäeval, 23. novembril lõõmab aga kuum päike temperamentsel Tropicana peol.

Vaata allpool ka pildigaleriid!